03.02.2016

Пошук автобусні тури

Автобусні тури — це більш вигідні пропозиції за ціною та нічим не поступаються за якістю послуг, що надаються іншими видами подорожей.

Автобусні екскурсійні тури Європою, Україною на сайті: veloure.kh.ua

Якщо ви вирушаєте в автобусний тур, ви встигнете побачити намного більше побуту звичайних людей, поспілкуватися з ними, а також подивитися багато визначних пам’яток, якомога більшої кількості країн по шляху проходження та зможете отримати безліч яскравих і незабутніх вражень, а також величезний запас цікавих яскравих фото!

Як обрати і замовити тур онлайн

Кількість днів в турі, маршрут і екскурсійне наповнення Ви можете побачити, клікнувши по назві обраного туру. Після того як обрали тур, перейдіть у ньому на вкладку Замовлення та заповніть і надішліть його.

Наприклад, якщо Ви бажаєте тур без нічних автобусних переїздів, в підборі туру ставте галочку без нічних переїздів. В результаті Ви отримаєте список турів в яких немає нічних переїздів.

Автобусні тури від туроператора Пошук турів туроператора Алголь на сайті veloure.kh.ua

Пошук турів на veloure.kh.ua

Якщо ви не знайшли потрібного автобусного тура, напішіть нам, ми допоможемо вам з пошуком по вашим параметрам!Більше акційних пропозицій на нашій сторінці в facebook https://www.facebook.com/tourVeloure