08.02.2016

Онлайн бронювання авіа квитків


Все про онлайн бронювання авіа квитків

На нашому сайті Ви можете самостійно онлайн обрати та бронювати авіа квиткі e-ticket на будь-які рейси: регулярні або чартерні. Система завжи запропонує Вам найкращі варіанти для бронювання авіа квитків.

Щоб дізнатися докладніше що таке e-ticket так званий електронний квиток, як його замовляти, яку інформацію від Вас спитає авіа компанія та як оплатити замовлення в строк, щоб купити квиток по нійнижчій ціні — читайте нижче.

Комфортно куплений авіа квиток — це приємний початок Вашої комфортної подорожі!

забронювати авіа квиток вайбер чат з туристами студії мандрів Велюронлайн підтримка 24/7


Що таке e-ticket?
Електронний квиток або e-ticket — це захищений запис під унікальним номером в базі даних авіакомпанії про переліт і данні пасажира.
Номер авіаквитка відповідає номеру договору між пасажиром і авіакомпанією. Квиток зберігається в електронному вигляді в базі даних авіакомпанії.
Маршрутна квитанціяМаршрутна квитанція или Itinerary Receipt (ITR) — є підтвердженням того, що Ви купили електронний квиток. Квитанція має унікальний номер. Вона видається тільки після повної оплати замовлення.
Маршрутна квитанція буде відправлена на вказану Вами email або роздрукована та видана в офісі у зручний покупцеві час.
Для маршрутної квитанції не потрібні спеціальні бланки. Маршрутна квитанція друкується на звичайному папері.
Введення даних про політТолько туда — обираєте, якщо потрібен тільки один квиток в одну сторону.
Туда и обратно — обираєте, якщо потрібні квитки в обидві сторони.
Маршрут (откуда, куда) — тут вказуєте місто аеропорту вильоту та аеропорт прильоту.
Дата виліту і дата повернення — тут вказуєте необхідні дати вильоту і повернення.
Кількість пасажирів за віком. Для кожного пасажира буде окреме місце в літаку, окрім інфантів (младенцев 0 — 2 роки).
Клас переліту: економ — звичайний клас, преміум — покращені місця, бізнес — окремо відокремлені в салоні літака місця.
Відбір результатів та бронюванняПісля отримання результатів, уважно вивчіть варіанти: загальний час в польоті, чи є пересадки на маршруті і яка їх кількість, в яких випадках стикування займають менший час очікування і виберіть найкращий для Вас результат. Входить чи до вартості багаж, або вкючає тільки ручну кладь.
Якщо Ви обрали потрібний варіант і він Вас влаштовує, нажміть кнопку Бронювати.
Кнопка [Бронювати] — буде відкрита форма для початку введення Ваших данних.
Оформлення замовленняВ поле Пасажири Ви вписуєте всі свої дані.
Контакти: email, контактний номер телефону для зв’язку з Вами.
Перед бронюванням уважно ознайомтесь з Правилами тарифу (або перекладіть його за допомогою бескоштовного перекладу гугл).
Кнопка [Бронювати] — завершення бронювання вашої заявки.
Пасажир зобов’язаний надати авіакомпанії всі необхідні особисті дані для бронювання авіаквитка. Крім того, пасажир уповноважує перевізника зберігати свої особисті дані та при необхідності передавати їх своїм службовцям агентам, в разі непередбачених обставин, а також іншим перевізникам або постачальникам додаткових послуг, державним органам, незалежно від країни їхнього розташування.
Авіакомпанія має право вимагати від пасажира надати документи (паспорт або документ, який його замінює, візу, медичну довідку, документи на провезення дітей, адресу постійного або тимчасового місця проживання на період перебування в пункті призначення і ін.), згідно з вимогами уповноважених органів країни відправлення, призначення або транзиту.
У разі відмови пасажира надати всю необхідну для бронювання інформацію, авіакомпанія має право відмовити пасажиру в перевезенні.
Строки бронюванняАвіакомпанії встановлюють терміни бронювання та оформлення квитка індивідуально. Всі терміни розраховуються за місцевим часом пункту початку відправлення рейсу. Можлива покупка авіаквитка в день вильоту.
Бронювання квитків означає, що за пасажиром закріплюється вартість перевезення на певну кількість часу. Залежно від дати вильоту, це може бути від 1 години до 2-х днів. Даний термін встановлюється авіакомпанією і продовженню не підлягає. Протягом цього часу пасажир може викупити авіаквиток за фіксованою вартістю. Після закінчення даного терміну квиток надходить назад в продаж і може бути викуплений іншим пасажиром. Бронювання анулюється в однобічному порядку авіакомпанією, якщо гроші не отримані в установлений строк.
ВартістьВам надійде інформація про оплату: рахунок на сплату. Зазвичай для регулярних рейсів потрібно оплатити відразу 100% вартості квитків. Для чартерних рейсів можлива передоплата, але відсоток сумми оплати завжди диктує авіакомпанія.
Оплата здійснюється виключно в національній валюті — гривні.
ОплатаЯкщо свій квиток Ви забронювали у нас на сайті, то оплатити його Ви можете тільки у нас. Оплата може бути як готівкою, так і на карту ПриватБанку, Приват24, оплата рахунку у касі банку.
УВАГА! Оплату необхідно здійснити до закінчення терміну дії замовлення.
Відмова від бронювання авіа квитківУ разі Вашої відмови від бронювання з будь-якої причини, просимо зателефонувати нам.

Розклад польотів м. Харків, м. Київ

Авиа турХарківський аеропорт
Авиа турАеропорт Київ Бориспіль
Авиа турАеропорт Київ Жуляни

Ми завжди раді допомогти Вам з вибором найкращого варіанту!