01.01.2016

ШУКАЙТЕ ТУР ОНЛАЙН — БЕРЕЖІТЬ ЧАС

Щоб підготуватися до відпустки без зайвого клопоту, оптимальним варіантом буде знайти тур і придбати його за вигідною ціною онлайн. Шукайте тур онлайн — бережіть час!

Підбір туру онлайн — зручний і доступний інструмент для кожного. З розвитком інтернету став звичайним пошук і бронювання пакетних турів не виходячи с дому. Пакетний тур, завжди включає в себе: проїзд/авіа переліт туди і назад, трансфер з аеропорту до готелю і назад, проживання з харчуванням або без нього, туристичну страховку.

Коли шукаєте тур звертайте увагу на харчування в готелях. Воно залежіть від країни, котру Ви збираєтесь відвідати. Підказка Як обрати тип харчування в готелі Як обрати тип харчування дивись на сайті: veloure.kh.ua дивись нижче.

Шукайте тур онлайн

 

Як обрати тип харчування Як обрати тип харчування дивись на сайті: veloure.kh.ua в готелі:

RO, SC (Room Only, Self Catering) — розміщення в готелі без харчування.

BB (Bed and Breakfast) — розміщення в готелі зі сніданком, а саме яким визначає адміністрація кожного готелю на свій россуд:

  • континентальний сніданок — легкий сніданок. Буде запропановано: кофе, чай, випічка, джем, масло. У розширений можуть бути добавлені: йогурти, мюслі, ковбаса та сир.
  • англійський сніданок — ситний та калорійний. Це зазвичай: сосиски, ковбаси, сири, овочі, яйчниця або омлет, тости, випічка, джеми, масло, мюслі, молоко, йогурти, соки, кофе, чай.
  • шведський стіл — ви самі обираєте собі ті блюда або сети блюд, які вам хочеться, якщо ці блюда не огранічені адміністрацією готелю за кількістю.
  • a-la carte ресторан — обслуговування ресторанного типа по меню. Блюда ви обираєте по меню. Кількість таких блюд на вибір встановлює адміністратор готеля на основі бюджету.

HB (Half Board) — розміщення в готелі на базі полупансіон — дворазове харчування, зазвичай це — шведский стіл на сніданок і обслуговування по меню — на вечерю. Вечеря в деяких готелях можна замінити на обід, якщо це дозволено адміністрацією готелю. Алкогольні напої за додаткову плату.

+ (HB+, FB+) — плюс в даному випадку вказує на додаткові бонуси в харчуванні, це може бути: безкоштовні кава, чай, безалкогольні та алкогольні напої місцевого виробництва.

FB (Full Board) — розміщення в готелі на базі повний пансіон (сніданок, обід та вечеря), шведський стіл або ж обслуговування по меню.

AI (All Inclusive) — розміщення в готелі на базі «все включено». Сніданок, обід, вечеря (шведський стіл), додатково безалкогольні та алкогольні напої (зазвичай місцевого виробництва), а також додаткове харчування: другий сніданок, закуски, морозиво, полуденок, пізня вечеря, напої в барах, а також безкоштовні відвідування a-la carte закладів — кількість яких регулюється програмою готелю. У харчуванні все включено присутнє зазвичай обмеження за часом, наприклад з 10-00 до 24-00, це означає, що алкогольні напої ви можете отримати тільки в ці часи. Якщо AI 24H — харчування все включено 24 години на добу.

UAI (Ultra All Inclusive) — розміщення в готелі на базі «ультра все включено» відрізняється від AI (все включено) тим, що клієнтам пропонуються не тільки місцеві, а й імпортні алкогольні, безалкогольні напої, фреші, безкоштовне відвідування додаткових ресторанів на території готелю.

Приєднуйтесь до нас в facebook