01.01.2016

ШУКАЙТЕ ТУР ОНЛАЙН — БЕЗ ЗАЙВОГО КЛОПОТУ

Щоб підготуватися до відпустки без зайвого клопоту, оптимальним варіантом буде знайти тур і придбати його за вигідною ціною онлайн. Шукайте тур онлайн — бережіть час!

Підбір туру онлайн

Ймовірно, це зручний і доступний інструмент для кожного. З розвитком інтернету став звичайним пошук і бронювання пакетних турів не виходячи с дому. Пакетний тур, завжди включає в себе: проїзд/авіа переліт туди і назад, трансфер з аеропорту до готелю і назад, проживання з харчуванням або без нього, туристичну страховку. Вам не треба додатково турбуватися, що щось забули або не докупили. Вас зустрінуть, підвезуть та повністю огорнуть своїм сервісом приймаючі сторони туроператорів.

Коли шукаєте тур звертайте увагу на харчування в готелях. Воно залежіть від країни, котру Ви збираєтесь відвідати.

 

Як обрати тип харчування в готелі

Типи харчування в готелі:

RO, SC (Room Only, Self Catering) — розміщення в готелі без харчування.

BB (Bed and Breakfast) — розміщення в готелі зі сніданком, а саме яким визначає адміністрація кожного готелю на свій россуд:

  • континентальний сніданок — легкий сніданок. Буде запропановано: кофе, чай, випічка, джем, масло. У розширений можуть бути добавлені: йогурти, мюслі, ковбаса та сир.
  • англійський сніданок — ситний та калорійний. Це зазвичай: сосиски, ковбаси, сири, овочі, яйчниця або омлет, тости, випічка, джеми, масло, мюслі, молоко, йогурти, соки, кофе, чай.
  • шведський стіл — ви самі обираєте собі ті блюда або сети блюд, які вам хочеться, якщо ці блюда не огранічені адміністрацією готелю за кількістю.
  • a-la carte ресторан — обслуговування ресторанного типа по меню. Блюда ви обираєте по меню. Кількість таких блюд на вибір встановлює адміністратор готеля на основі бюджету.

HB (Half Board) — розміщення в готелі на базі полупансіон — дворазове харчування. Зазвичай це — шведский стіл на сніданок і обслуговування по меню — на вечерю. Вечеря в деяких готелях можна замінити на обід, якщо це дозволено адміністрацією готелю. Алкогольні напої за додаткову плату.

+ (HB+, FB+) — плюс в даному випадку вказує на додаткові бонуси в харчуванні. Це може бути: безкоштовні кава, чай, безалкогольні та алкогольні напої місцевого виробництва.

FB (Full Board) — розміщення в готелі на базі повний пансіон (сніданок, обід та вечеря), шведський стіл або ж обслуговування по меню.

AI (All Inclusive) — розміщення в готелі на базі «все включено». Один з кращих видів харчування в готелі. Сніданок, обід, вечеря (шведський стіл), додатково безалкогольні та алкогольні напої (зазвичай місцевого виробництва). Також є додаткове харчування: другий сніданок, закуски, морозиво, полуденок, пізня вечеря, напої в барах. Безкоштовні відвідування a-la carte закладів — кількість яких регулюється програмою готелю. У харчуванні все включено присутнє зазвичай обмеження за часом, наприклад з 10:00 до 24:00, це означає, що алкогольні напої ви можете отримати тільки в ці часи. Якщо AI 24H — харчування все включено 24 години на добу.

UAI (Ultra All Inclusive) — розміщення в готелі на базі «ультра все включено» відрізняється від AI (все включено) тим, що клієнтам пропонуються не тільки місцеві, а й імпортні алкогольні, безалкогольні напої. Також в концепцію можуть входити фреші, соки, заварний кофе, безкоштовне відвідування додаткових ресторанів на території готелю.

Окрім того, коли шукаєте Гарячі пропозиції зверніть увагу на нашу групу в вайбері та приєднуйтесь!