28.05.2016

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ


Программа лояльності на сайті veloure.kh.ua

Програма лояльності — це заохочувальна програма для наших нових та постійних клієнтів!

1_Скидка в День Рождения от Студии путешествий ВелюрІМЕНИННИКАМ:

Якщо тур, який Ви бронюєте, потрапляє на день вашого народження — Ви гарантовано отримуєте знижку в розмірі 200 гривень на цей тур.

2_Скидка за отзыв о туре от Студии путешествий ВелюрЗА ВІДГУК ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ТУР:

Спеціальна знижка за написаний відгук по попередній поїздці. Зробивши подорож від нашої Студії і написавши про нього відгук, з подальшим його розміщенням на нашому сайті або в групі Facebook, Ви гарантовано отримуєте знижку: 250 гривень на наступну поїздку.

Зверніть увагу:

 • відгук повинен бути написаний не пізніше, ніж через 15 днів після закінчення поїздки.
 • відгуки приймаються тільки від туристів з 16 років.
 • знижка за відгук може передаватися родичам та друзям.

3_Пенсионерам пополнение счета мобильного телефонаПЕНСІОНЕРАМ:

Якщо Ви пенсіонер, вам більше 60 років і ви бронюєте у нас тур, то гарантовано отримаєте 50 грн — на рахунок вашого мобільного телефону, записаного в договорі.

Зверніть увагу: при бронюванні потрібно пред’явити пенсійне посвідчення. Гроші зараховуються на рахунок в перший день початку вашого туру.

4_+1% к действующим акциям в нашей группе в соцсети Facebook Студия путешествий ВелюрЗНИЖКИ В НАШІЙ ГРУПІ В VIBER, FACEBOOK:

В нашій групі в вайбері ми публікуємо для вас найкращі пропозиції за акційними цінами та дуже гарячі тури. Якщо Ви вирішили забронювати такий тур і отримати плюс 1% знижки від акційної ціни цієї пропозиції:

 • ви повинні стати учасником нашої групи;
 • поставити посту «♥» ЛАЙК — подобається;
 • зробити репост поста до себе на сторінку або групу.

Зверніть увагу:

 • кількість пропозицій обмежена за кількістю номерів, STOP-ів в готелях і діє тільки 3-5 годин після публікації! Якщо Ви хочете встигнути, потрібно діяти швидко! Зателефонуйте нам, скиньте передоплату або приїжджайте до нас в офіс.
 • ця вигода поширюється тільки для учасників нашої групи в вайбері та сторінки в соцмережі Facebook.

Якщо Ви ще не учасник нашої групи, швидше за приєднуйтесь. Давайте дружити і Ви завжди будете отримувати додаткову вигоду!

Перейти на нашу сторінку Facebook https://www.facebook.com/tourVeloure

УМОВИ ПРОГРАМИ (публічна оферта):

 • учасник програми лояльності — новий або постійний клієнт Студії, який бронює повний пакетний тур або бере участь в ньому, що зафіксовано договором;
 • всі знижки можуть бути використані одноразово;
 • знижки не мають терміну придатності;
 • всі знижки програми лояльності підсумовуються. Тобто, можна використовувати одночасно для оплати одного туру: знижку в день народження + знижку за відгук + знижку 2% по акції + лояльність пенсіонерам;
 • знижки можуть бути використані тільки на оплату повних пакетних турів*, не можна використовувати знижки на оплату: окремо куплених квитків, страховок, віз.

* Повний пакетний тур включає в себе: проїзд / переліт, трансфер в обидві сторони (якщо передбачено програмою), проживання, харчування (якщо передбачено програмою), страховий поліс, екскурсії (якщо передбачено програмою).

Опублікована програма лояльності діє з 01.01.2016 року на постійній основі.