28.05.2016

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ

Программа лояльності на сайті veloure.kh.ua

Програма лояльності — це заохочувальна програма для наших нових та постійних клієнтів!

ІМЕНИННИКАМ

Якщо тур, який Ви бронюєте, потрапляє на день вашого народження — Ви гарантовано отримуєте знижку в розмірі 200 гривень на цей тур.

ВІДГУК ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ТУР

Спеціальна знижка за написаний відгук по попередній поїздці. Зробивши подорож від нашої Студії і написавши про нього відгук, з подальшим його розміщенням на нашому сайті або в групі Facebook, Ви гарантовано отримуєте знижку: 250 гривень на наступну поїздку.

Зверніть увагу:

 • відгук повинен бути написаний не пізніше, ніж через 10 днів після закінчення поїздки.
 • відгуки приймаються тільки від туристів з 16 років.
 • знижка за відгук може передаватися родичам та друзям.

ПЕНСІОНЕРАМ

Якщо Ви пенсіонер, і ви бронюєте у нас тур, то гарантовано отримаєте 50 грн — на рахунок вашого мобільного телефону, записаного в договорі.

Зверніть увагу: при бронюванні потрібно пред’явити пенсійне посвідчення. Гроші зараховуються на рахунок в перший день початку вашого туру.

  УМОВИ ПРОГРАМИ (публічна оферта):

  • учасник програми лояльності — новий або постійний клієнт Студії, який бронює повний пакетний тур або бере участь в ньому, що зафіксовано договором;
  • всі знижки можуть бути використані одноразово;
  • знижки не мають терміну придатності;
  • всі знижки програми лояльності підсумовуються. Тобто, можна використовувати одночасно для оплати одного туру: знижку в день народження + знижку за відгук + знижку 2% по акції + лояльність пенсіонерам;
  • знижки можуть бути використані тільки на оплату повних пакетних турів*, не можна використовувати знижки на оплату: окремо куплених квитків, страховок, віз.

  * Повний пакетний тур включає в себе: проїзд / переліт, трансфер в обидві сторони (якщо передбачено програмою), проживання, харчування (якщо передбачено програмою), страховий поліс, екскурсії (якщо передбачено програмою).

  Велюр Клуб - программа индивидуальных скидок

  ВЕЛЮР КЛУБ

  це комфортна заохочувальна програма тільки для наших постійних клієнтів!

  Програма індивідуальних знижок — для тих клієнтів, які мінімум один раз придбали тур в нашій студії. Починаючи з другої поїздки, кожен наступний тур Ви купуєте з додатковою для Вас знижкою.

  Ця програма вигідно відрізняється від бонусної тим, що Вам не потрібно пам’ятати, скільки грошей ви вже витратили в турагентстві, яка у вас зараз знижка на бонусної карті, чому вона так повільно зростає і коли ж встигли згоріти ваші бонуси? Вам не потрібно пам’ятати взяли Ви свою дисконтну карту? Приходячи до нас, вона вже з Вами!

  Ви — наш клієнт і ми про Вас пам’ятаємо — ЗАВЖДИ!

  Опублікована програма лояльності діє з 01.01.2016 року на постійній основі.