28.05.2016

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ

Программа лояльності на сайті veloure.kh.ua

Програма лояльності — це заохочувальна програма для наших нових та постійних клієнтів!

1_Скидка в День Рождения от Студии путешествий ВелюрІМЕНИННИКАМ:

Якщо тур, який Ви бронюєте, потрапляє на день вашого народження — Ви гарантовано отримуєте знижку в розмірі 200 гривень на цей тур.

2_Скидка за отзыв о туре от Студии путешествий ВелюрЗА ВІДГУК ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ТУР:

Спеціальна знижка за написаний відгук по попередній поїздці. Зробивши подорож від нашої Студії і написавши про нього відгук, з подальшим його розміщенням на нашому сайті або в групі Facebook, Ви гарантовано отримуєте знижку: 250 гривень на наступну поїздку.

Зверніть увагу:

 • відгук повинен бути написаний не пізніше, ніж через 10 днів після закінчення поїздки.
 • відгуки приймаються тільки від туристів з 16 років.
 • знижка за відгук може передаватися родичам та друзям.

3_Пенсионерам пополнение счета мобильного телефонаПЕНСІОНЕРАМ:

Якщо Ви пенсіонер, і ви бронюєте у нас тур, то гарантовано отримаєте 50 грн — на рахунок вашого мобільного телефону, записаного в договорі.

Зверніть увагу: при бронюванні потрібно пред’явити пенсійне посвідчення. Гроші зараховуються на рахунок в перший день початку вашого туру.

4_+1% к действующим акциям в нашей группе в соцсети Facebook Студия путешествий ВелюрЗНИЖКИ В НАШІЙ ГРУПІ В VIBER:

В нашій групі в вайбері ми публікуємо для вас найкращі пропозиції за акційними цінами та дуже гарячі тури. Якщо Ви вирішили забронювати такий тур і отримати плюс 1% знижки від акційної ціни цієї пропозиції:

 • ви повинні стати учасником нашої групи;
 • поставити посту «♥» ЛАЙК — подобається;
 • зробити репост поста (скрін) з поміткою Хочу в тур та відправити нам в особистих повідомленнях.

Зверніть увагу:

 • кількість пропозицій обмежена за кількістю номерів, STOP-ів в готелях і діє тільки 3-5 годин після публікації! Якщо Ви хочете встигнути, потрібно діяти швидко! Зателефонуйте нам, скиньте передоплату або приїжджайте до нас в офіс.
 • ця вигода поширюється тільки для учасників нашої групи в вайбері.

Группа в вайбері

Студія мандрів Велюр турагентство Харків в вайбері

Приєднуйтесь!

Якщо Ви ще не учасник нашої групи, швидше приєднуйтесь. Ви завжди будете отримувати додаткову вигоду!

Зверніть увагу!

Відповідати вам на запити в вайбері може тільки адміністратор нашої группи з іконкою Студія мандрів Велюр. Будьте пильними, не ведіться на інші відповіді, не платіть заздалегідь гроші, якщо ви не впевнені в відповідачеві. Ваші запити висилайте нам тількі в приватні повідомлення!

УМОВИ ПРОГРАМИ (публічна оферта):

 • учасник програми лояльності — новий або постійний клієнт Студії, який бронює повний пакетний тур або бере участь в ньому, що зафіксовано договором;
 • всі знижки можуть бути використані одноразово;
 • знижки не мають терміну придатності;
 • всі знижки програми лояльності підсумовуються. Тобто, можна використовувати одночасно для оплати одного туру: знижку в день народження + знижку за відгук + знижку 2% по акції + лояльність пенсіонерам;
 • знижки можуть бути використані тільки на оплату повних пакетних турів*, не можна використовувати знижки на оплату: окремо куплених квитків, страховок, віз.

* Повний пакетний тур включає в себе: проїзд / переліт, трансфер в обидві сторони (якщо передбачено програмою), проживання, харчування (якщо передбачено програмою), страховий поліс, екскурсії (якщо передбачено програмою).

велюр клуб турагентство Харків

ВЕЛЮР КЛУБ

це комфортна заохочувальна програма тільки для наших постійних клієнтів!

Програма індивідуальних знижок — для тих клієнтів, які мінімум один раз придбали тур в нашій студії. Починаючи з другої поїздки, кожен наступний тур Ви купуєте з додатковою для Вас знижкою.

Ця програма вигідно відрізняється від бонусної тим, що Вам не потрібно пам’ятати, скільки грошей ви вже витратили в турагентстві, яка у вас зараз знижка на бонусної карті, чому вона так повільно зростає і коли ж встигли згоріти ваші бонуси? Вам не потрібно пам’ятати взяли Ви свою дисконтну карту? Приходячи до нас, вона вже з Вами!

Ви — наш клієнт і ми про Вас пам’ятаємо — ЗАВЖДИ!

Опублікована програма лояльності діє з 01.01.2016 року на постійній основі.