28.05.2016

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ

Программа лояльності на сайті veloure.kh.ua

Програма лояльності — це заохочувальна програма для наших нових та постійних клієнтів!

ІМЕНИННИКАМ

Якщо тур, який Ви бронюєте, потрапляє на день вашого народження — Ви гарантовано отримуєте знижку в розмірі 200 гривень на цей тур.

ВІДГУК ЗА ПОПЕРЕДНІЙ ТУР

Спеціальна знижка за написаний відгук по попередній поїздці. Зробивши подорож від нашої Студії і написавши про нього відгук, з подальшим його розміщенням на нашому сайті або в групі Facebook, Ви гарантовано отримуєте знижку: 250 гривень на наступну поїздку.

Зверніть увагу:

 • відгук повинен бути написаний не пізніше, ніж через 10 днів після закінчення поїздки.
 • відгуки приймаються тільки від туристів з 16 років.
 • знижка за відгук може передаватися родичам та друзям.

ПЕНСІОНЕРАМ

Якщо Ви пенсіонер, і ви бронюєте у нас тур, то гарантовано отримаєте 50 грн — на рахунок вашого мобільного телефону, записаного в договорі.

Зверніть увагу: при бронюванні потрібно пред’явити пенсійне посвідчення. Гроші зараховуються на рахунок в перший день початку вашого туру.

ЗНИЖКИ В ГРУПІ VIBER

В нашій групі в вайбері ми публікуємо для вас найкращі пропозиції за акційними цінами та дуже гарячі тури. Якщо Ви вирішили забронювати такий тур і отримати плюс 1% знижки від акційної ціни цієї пропозиції:

 • ви повинні стати учасником нашої групи;
 • поставити посту «♥» ЛАЙК — подобається;
 • зробити репост поста (скрін) з поміткою Хочу в тур та відправити нам в особистих повідомленнях.

Зверніть увагу:

 • кількість пропозицій обмежена за кількістю номерів, STOP-ів в готелях і діє тільки 3-5 годин після публікації! Якщо Ви хочете встигнути, потрібно діяти швидко! Зателефонуйте нам, скиньте передоплату або приїжджайте до нас в офіс.
 • ця вигода поширюється тільки для учасників нашої групи в вайбері.

Группа в вайбері

Студія мандрів Велюр турагентство Харків в вайбері

Приєднуйтесь!

Якщо Ви ще не учасник нашої групи, швидше приєднуйтесь. Ви завжди будете отримувати додаткову вигоду!

Зверніть увагу!

Відповідати вам на запити в вайбері може тільки адміністратор нашої группи з іконкою Студія мандрів Велюр. Будьте пильними, не ведіться на інші відповіді, не платіть заздалегідь гроші, якщо ви не впевнені в відповідачеві. Ваші запити висилайте нам тількі в приватні повідомлення!

УМОВИ ПРОГРАМИ (публічна оферта):

 • учасник програми лояльності — новий або постійний клієнт Студії, який бронює повний пакетний тур або бере участь в ньому, що зафіксовано договором;
 • всі знижки можуть бути використані одноразово;
 • знижки не мають терміну придатності;
 • всі знижки програми лояльності підсумовуються. Тобто, можна використовувати одночасно для оплати одного туру: знижку в день народження + знижку за відгук + знижку 2% по акції + лояльність пенсіонерам;
 • знижки можуть бути використані тільки на оплату повних пакетних турів*, не можна використовувати знижки на оплату: окремо куплених квитків, страховок, віз.

* Повний пакетний тур включає в себе: проїзд / переліт, трансфер в обидві сторони (якщо передбачено програмою), проживання, харчування (якщо передбачено програмою), страховий поліс, екскурсії (якщо передбачено програмою).

Велюр Клуб - программа индивидуальных скидок

ВЕЛЮР КЛУБ

це комфортна заохочувальна програма тільки для наших постійних клієнтів!

Програма індивідуальних знижок — для тих клієнтів, які мінімум один раз придбали тур в нашій студії. Починаючи з другої поїздки, кожен наступний тур Ви купуєте з додатковою для Вас знижкою.

Ця програма вигідно відрізняється від бонусної тим, що Вам не потрібно пам’ятати, скільки грошей ви вже витратили в турагентстві, яка у вас зараз знижка на бонусної карті, чому вона так повільно зростає і коли ж встигли згоріти ваші бонуси? Вам не потрібно пам’ятати взяли Ви свою дисконтну карту? Приходячи до нас, вона вже з Вами!

Ви — наш клієнт і ми про Вас пам’ятаємо — ЗАВЖДИ!

Опублікована програма лояльності діє з 01.01.2016 року на постійній основі.