10.04.2016

📄💳

Документи, для оформлення договору:

1. Оригінал громадянського паспорта одного туриста для укладення договору.

2. Оригінали, копії, фото перших сторінок, що діють закордонних паспортів всіх подорожуючих туристів.

3. Передоплата або повна оплата в гривні, в залежності від терміну оформлення. Розмір оплати вам уточнить менеджер. ВАЖЛИВО: оплата проводиться в гривні за поточним курсом туроператора на день оплати / передоплати, що додатково прописується в договорі.


Оформлення турів в безвізові країни або за біометричними паспортами, здійснюється для туристів з будь-якого регіону України.

Ви обираєте тур, висилаєте на єлектронну адресу info@veloure.kh.ua або Вайбером, фото першої сторінки закордонного паспорта та всіх паспортів туристів, які будуть подорожувати з вами (якщо у туристів є відкриті візи, також фото копій цих віз)

• Після підтверждення замовлення туроператором, ми висилаємо вам рахунок на оплату (на єлектронну скриню або Вайбером)

Оплачуєте рахунок у відділенні будь-якого банку України або Приват24

ВАЖЛИВО: рахунок повинен бути оплачений в терміни, зазначені в рахунку. За порушення термінів оплати, туроператот має право анулювати бронь вашої заявки, з накладенням штрафних санкцій, відповідно до оформленого договору.

Договір ми відправляємо вам електронною поштою на вашу контактну адресу. Оригінал договору, за Вашим запитом, відправляємо Укрпоштою за наш рахунок.

Після отримання повної оплати по рахунку, по електронній пошті ми пересилаємо вам все оформлені документи, які надав туроператор. Зазвичай, це в термін від 2 до 7 робочих днів до вильоту. Вам залишається все роздрукувати і відправитися у подорож.

Для наших нових клієнтів, також, як для постійних, діє Програма лояльності і є приємні бонуси, ознайомитися з якими можна тут ►►►

Вже після першої поїздки ви стаєте нашим постійним клієнтом і учасником програми ВЕЛЮР КЛУБ! Після реєстрації на нашому сайті в своєму особистому кабінеті вам буде доступна вся інформація о превілегіях для постійних клієнтів Велюр Клубу.

Шановні клієнти в Харкові, Ви можете оплатити:

Оплата наличными в офисе Студии путешествий Велюр

ГОТІВКОЮ В ОФІСІ


Оплата туров в любом терминале Приват Банка от Студии путешествий Велюр

ТЕРМІНАЛ САМООБСЛУГОВУВАНИЯ ПРИВАТ БАНК

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: комісію банку за перерахування грошей Ви оплачуєте самостійно.

ІНСТРУКЦІЯ ПО ОПЛАТІ В ТЕРМІНАЛІ:
1. На головній сторінці меню оберіть пункт ► [Інші послуги ];
2. Нажміть ► [Оплатити від фізичної особи ];
3. Наберіть на клавіатурі ► [Розрахунковий рахунок підприємства ], який вказан у реквізитах рахунку, та звірте автоматично підставлені дані одержувача;

4. Наберіть Призначення платежу ► [Оплата за послуги рахунок НОМЕР від ДАТА];
5. Укажіть ПІБ платника ► [ПІБ]
6. Введіть суму платежу у рахунку [Сума платежу]. Зверніть увагу до суми буде додана комісія банку!

7. Оплатити можно як готівкою – поповнення через купюроприймач, так і банковською картою.

Роздрукуйте чек – це документ, який підтверджує факт оплати, підкладіть його до договору і зберігайте до закінчення терміну дії договору. Зверніть увагу перед оплатою, чи може термінал друкувати чеки, це зазначено в інформаційному повідомленні на головній сторінці терміналу.


 Оплата онлайн liqpay на нашем сайте https://veloure.kh.ua/

ЧЕРЕЗ КАСУ БУДЬ-ЯКОГО ВІДДІЛЕННЯ БАНКУ

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ: комісію банку за перерахування грошей Ви оплачуєте самостійно.

Якщо у вас виникли будь-які питання стосовно оформлення договору та подальшої оплати, звертайтеся до нас. Ми завжди допоможемо!