08.02.2016

Пляжі Бока-Которської рив’єри


Туры в Черногорию Карта пляжей Котор от студии путешествий Велюр на сайте https://veloure.kh.ua/

Роздивимось уважніше пляжі Бока-Которської рив’єри:

Пляж 1 Костаниця (Kostanjica): міський пляж 300 м. Берег — піщаний. Найбільш зручний час для відпочинку на пляжі — перша половина дня.
Селище знамените чистою прозорою водою і повітрям, наповненим ефірними маслами лавра, оливи і цитрусових дерев. Ширина пляжу відносно вузька, оскільки поряд з узбережжям йде автомобільна дорога. Селище Костаніца невелике, тому відпочинок на даному пляжі відмінно підійде людям, які шукають відокремленого спокійного відпочинку.

Інфраструктура: частина берегової лінії пляжу має пірс, частина — ні. Також, певні зони пляжу зайняті шезлонгами, столиками і парасольками; на деяких ділянках є душові і туалет. У воду можна спускатися зі сходів або йти до пологому спуску в море, біля пірсу. У крокової доступності розташований готель, ресторан і продуктова крамниця.


Пляж 2 Моринь (Morinj): міський пляж 1000 м. Знаходиться на невеликому мисі в Рісанській затоці. Берег — піщаний з гальковими ділянками. Місцевість багата підземними джерелами прісної води, тому вода в морі дещо прохолодніше, ніж в інших місцях Боки. Хоча з цієї ж причини море тут особливо чисте. Берег пологий, що відмінно підходить для дітей і тих, хто не вміє плавати. Найбільш зручний час для відпочинку на пляжі — перша половина дня. Доступ на пляж: вільний, знаходиться на території селища Морінь.

Інфраструктура: пляж оснащений лежаками і парасольками, є паркінг, роздягальні, душові та туалет. На березі чергує рятувальна служба, кілька ресторанів і критих кафе. Навпроти пляжу знаходиться ексклюзивний ресторан «Чатовіча Млини».


Пляж 3 Рісан (Risan): міський дрібногальковий пляж 1000 м., частково належить готелю «Teuta». Територія узбережжя, що входить до складу «Teuta» знаходиться по центру, а по обидва боки від неї функціонують незалежні дрібногалькові пляжі: пляж Рисан Баня / Risan banja (на фото), пляж Колумбарина / Kolumbarina, галькові: пляж Царине / Carine, пляж Колона / Kolona.

Рисан — старовинне місто з неквапливим ритмом життя і добродушним місцевим населенням, вважається найдавнішим поселенням в регіоні і знаходиться в декількох кілометрах від Пераста і Котора. Він, також знаходиться на віддалі від основних курортів Чорногорії, тому тут завжди дуже тихо і затишно.

Інфраструктура: пляжі обладнаний лежаками, парасольками, є спортивні майданчики, пристань, паркінг для авто, роздягальні, душові та туалет. На березі чергує рятувальна служба. На пляжі функціонують ресторани і кафе.


Пляж 4 Пераст (Perast): два міських пляжа 320 метрі довжиною, які мають бетонне покриття. Найбільше відпочинок на даному пляжі підійде любителям стрибків у море прямо з пірсу, оскільки пологого входу в воду тут практично немає. В місті є архітектурні споруди, яки мають багату історію. З пляжів відкривається чудова панорама на два мальовничих острова і протоку Вериге. Сам пляж облаштований в стилі бароко. Він межує з повністю обладнаної пристанню для кораблів.

Інфраструктура: пляж оснащений паркуванням, лежаками і парасольками, роздягальнями, душовими, туалетами. На березі чергує рятувальна служба, є пристань, функціонує кафе.


Пляж 5 Байова кула (Bajova kula): берег вкритий дрібною галькою, місцями скелі. Пляж 60 метрів. Відрізняється ідеально чистою водою. По берегу густі зарості лаврового дерева, приємний запах якого надає відпочинку особливий колорит. Влітку на місцевому причалі завжди повно рибальських і прогулянкових човнів. Байова кула — одне з улюблених місць відпочинку жителів Боки.

Інфраструктура: лежаки і парасольки, роздягальні, душові, туалет, рятувальна служба, паркінг, пристань, заклади громадського харчування.


Пляж 6 Ораховац (Orahovac): міський пляж 80 метрів довжиною в однойменному селищі. Берег покритий дрібним золотистим піском. Чиста морська вода в даній місцевості має блакитний кольор з бірюзовим відтінком, завдяки наявності гірських річок, що впадають в море. У прибережних водах Ораховца вирощують делікатесних молюсків. Ораховац — одне з улюблених місць відпочинку місцевих жителів.

Інфраструктура: паркінг, пристань, заклади громадського харчування.


Пляж 7 Люта (Ljuta): міський пляж 1000м. Берегова лінія являє собою поєднання піщаних ділянок і бетонних платформ з причалами і пірсами. У пішої доступності від пляжу знаходиться центр продажу свіжих делікатесних молюсків. Вхід в воду пологий, дно поглиблюється поступово, немає різких обривів.

Крім огляду визначних пам’яток і відпочинку на пляжі, туристи можуть зайнятися риболовлею і дайвінгом — в районах Люті є численні печери і гроти.

Інфраструктура: на пляжі є лежаки і парасольки, спеціально обладнана стоянка для авто і пристань. В окрузі є великий рибо-заготівельний комплекс.


Пляж 8 Св. Стасіе (Sv. Stasie): міський пляж 80 метрів довжиною. На пляжі Св. Стасіе немає просторих піщаних пляжів. Берег забетонований. Місце зручно для причалу яхт і катерів.

Інфраструктура: паркінг, пристань, заклади громадського харчування. Біля пляжу є кафе і ресторан.


Пляж 9 Св. Матія (Sv. Matija): міський пляж розташований у однієї з головних визначних пам’яток селища Доброта — церкви Святого Матія (Матвія). Протяжність берегової лінії пляжу становить всього 90 метрів. Берег пляжу являє собою комбінацію дрібної гальки і бетонної платформи.

Інфраструктура: на пляжі є лежаки, парасольки, спортивні майданчики, пристань, роздягальні, душові та туалет. На березі чергує рятувальна служба. Також, позаду пляжу є парковка. Функціонує кілька кафе і ресторанів.


Пляж 10 Доброта (Dobrota): міський пляж 7000 метрів нараховує пляжі: Доброта (Dobrota), Жута плажа ( Zuta plaza), Малибу (Malibu), пляж Отеля Forze Mare, Знаходиться в Которскій затоці поблизу Котора. Берег — комбінація галькових і бетонних ділянок. Місце рясніє різними кафе, барами та ресторанами. Відсутність просторих піщаних пляжів цілком компенсується чудовими видами Боки. Пляж привертає увагу туристів, завдяки своїм мальовничим видам Которської затоки і зелених гірських схилів. Селище Доброта є густонаселеним, а в пікові літні місяці він ще й переповнений туристами.

Інфраструктура: лежаки і парасольки, роздягальні, душові, туалет, рятувальна служба, паркінг, заклади громадського харчування, спортивні майданчики.


Пляж 11 Купатило (Kupatilo): міський пляж. Знаходиться безпосередньо в місті Котор. Берегова лінія пляжу є бетонні платформи, які чергуються з піщано-гальковими ділянками. Слід враховувати, що море в даній місцевості глибоке, а вхід в воду — різкий. Для відпочинку з маленькими дітьми пляж не підійде, оскільки берег різко обривається.

Інфраструктура: розвинена слабо. Є парковка для авто. На набережній є велика кількість закладів громадського харчування.


Пляж 12 Фьорд (Fjord): приватний пляж 155 м., належить однойменному готелю. Знаходиться безпосередньо в місті Котор. Берег забетонований. Близькість міського порту впливає не в кращу сторону на стан пляжу і моря в цьому місці. Доступ на пляж — обмежений.

Інфраструктура: роздягальні, душові, туалети, спортивні майданчики, пристань для кораблів і парковка. Можна взяти в оренду лежаки і парасольки. На березі чергує рятувальна служба.


Пляж 13 Муо (Muo): міський пляж 60 метрів довжиною. Знаходиться в Которскій затоці. Берег забетонований, місцями пісок. Спуск в воду з бетонних платформ здійснюється зі сходів з поручнями.

Інфраструктура: паркінг, пристань, заклади громадського харчування.


Пляж 14 Прчань (Prčanj): міський пляж 100 м., частково належить готелю «Splendido». Берег забетонований, місцями пісок. Зручне місце для причалу катерів і яхт. З берега відкривається чудовий вид на затоку і Старе місто Котора.

Інфраструктура: пляж оснащений лежаками і парасольками, є пристань для яхт і парковка, роздягальні, душові та туалет. На березі чергує рятувальна служба. Позаду пляжу працюють вуличні кафе, в селищі є також кафе і ресторани.


Пляж 15 Марков мис Рт (Markov Rt): міський пляж 420 метрів, частково відноситься до готелю. Пляж відомий, як місце для лікувально-відновлюваного відпочинку. Поєднання бетону і піску. На березі розташований готельний комплекс з будиночками-бунгало.

Інфраструктура: паркінг, пристань, заклади громадського харчування, спортивні майданчики.


Пляж 16 Столів (Stoliv): міський пляж 100 м., частково належить готелю «Святий Стефан». Знаходиться з двох сторін від однойменного острова. Пляж розташований посеред забетонованої міській набережній. Крім того, частина пляжу має галькові покриття. З пляжу відкриваються мальовничі краєвиди на навколишнє бухту, гори і Которська затока. Відзначимо, що навіть в пікові місяці купального сезону на пляжі досить просторо. Вхід на ділянку пляжу, що належить готелю — обмежений.

Інфраструктура: паркінг, пристань, заклади громадського харчування.


Пляж 17 Вериге (Verige): частково дикий пляж 250 метрів, розташований в самому вузькому місці Бока-Которської бухти — протоці Вериге. Берег в основному піщаний, частково — кам’янистий. За чистоту води пляж один з кращих в бухті, що обумовлено морською течією і великою кількістю підводних прісних джерел, що очищають море. Разом з цим море тут прогрівається гірше, ніж в інших місцях Боки. Доступ на пляж: вільний, розташований поряд з автомобільною дорогою.

Інфраструктура: лежаки і парасольки, роздягальні, душові, туалет, рятувальна служба, паркінг, заклади громадського харчування.

Приєднуйтесь до нас в facebook