08.02.2016

Пляжі Будванської рив’єри


Туры в Черногорию Карта пляжей Будванской ривьеры от студии путешествий Велюр на сайте https://veloure.kh.ua/

Пляж 1 Яз 1 (Jaz 1) Блакитний прапор чистоти: дикий пляж 850 м. Знаходиться в 3 км від Будви по дорозі в сторону м.Тіват. Поєднання пісочного і галькових ділянок. Пляж просторий і має велику зону для паркування, що дуже зручно для відпочиваючих з автомобілем. В околицях організовано місце під кемпінги, в сезонний час є точки продажів продуктів і пляжних аксесуарів. Територія пляжу часто стає місцем проведення різних музичних заходів. З Будви — шлях на авто чи автобусі займе не більше 5 хвилин. У купальний сезон в’їзд на територію — платний. Пляж має блакитний прапор чистоти.

Інфраструктура: лежаки і парасольки, роздягальні, душові, туалет, рятувальна служба, паркінг, заклади громадського харчування, спортивні майданчики.


Пляж 2 Яз 2 (малий) ( Jaz 2 / Jaz Nudist Beach / Labovic): дикий 460 м., частково нудистський пляж. Знаходиться в одній бухті з пляжем Яз. Поєднання пісочного і галькових ділянок. У купальний сезон в’їзд на територію — платний. Пляж рекомендується для любителів водних видів спорту.

Інфраструктура: лежаки і парасольки, роздягальні, душові, туалет, рятувальна служба, великий паркінг, заклади громадського харчування: ресторани та паби.


Пляж 3 Под Спас (Pod Spas): дикий гальковий пляж 300 м. Знаходиться між пляжами Яз і Могрен. Поєднання галькових і скелястих ділянок. Відокремлене місце для романтиків. Доступ на пляж можливий тільки з води. Інфраструктура: пристань, невелике кафе.


Пляж 4 Могрен 1 и 2  на сайті: veloure.kh.ua

Пляж 4 Могрен 1 и 2 (Mogren 1 i 2): складається з двох піщаних пляжів загальною довжиною 350 метрів, розташованих на різних сторонах мису Могрен і пов’язаних тунелем. До них легко можна дійти пішохідної стежкою зі Старого міста Будви, який знаходиться всього в 300 м. Пляж Могрен 1 относится к отелю «Avala». До пляжу веде мальовнича доріжка вздовж скель. Берег — піщаний. У купальний сезон вхід на територію — платний.

Інфраструктура: лежаки і парасольки, роздягальні, душові, туалет, рятувальна служба, заклади громадського харчування.


Пляж 5 Ричардова глава (Ričardova glava): міський пляж 150 м. Знаходиться уздовж стін Старого міста Будви і готелю «Авала». Берег — поєднання піску і гальки. Більшу частину пляжу займають літні кафе. Відмінне місце для споглядального відпочинку за чашкою кави. Цей гальковий пляж користується великою популярністю і є одним з найбільш відвідуваних в Будві.

Інфраструктура: лежаки і парасольки, роздягальні, душові, туалет, рятувальна служба, паркінг, пристань, заклади громадського харчування.


Пляж Пізана на сайті veloure.kh.ua

Пляж 6 Пізана (Pizana): міський пляж розташовується в невеликому просторі 50 метрів між східною частиною Старого міста і міським портом. За ним знаходиться плавальний басейн Будви. Розташування цього пляжу саме по собі досить заманливо, і це привертає велику кількість відвідувачів протягом усього сезону.

Інфраструктура: лежаки і парасольки, роздягальні, душові, туалет, рятувальна служба, паркінг, пристань, заклади громадського харчування.


Пляж 7 Словенска плажа (Slovenska plaža): міський пляж 1600 м. Берег — поєднання піску і гальки. Прямо біля пляжу знаходиться знаменита Будванськая набережна, яка тягнеться вздовж всієї його довжини. Позаду пляжу знаходяться зони відпочинку і парки з різними видами середземноморської рослинності. Пляж користується високою популярністю і в літні місяці майже завжди заповнений.

Інфраструктура: лежаки і парасольки, роздягальні, душові, туалет, рятувальна служба, паркінг, пристань, заклади громадського харчування, спортивні майданчики, морські розваги і атракціони.


Пляж 8 Гуванце (Guvance): длина пляжної смуги становить 100-140 метрів, ширина — близько 30 метрів. Вхід в море пологий, безпечний для дітей.

Інфраструктура: оренда лежаків і парасольок (встановлені комплектами — на двох осіб); є душові і туалет, прокатний і рятувальний пункти, невелика обладнана пристань, водні атракціони,паркінг. Уздовж пляжу розташовані кафе, ресторани і пляжні бари.


Пляж 9 Св. Никола (Sv. Nikola):

Інфраструктура: лежаки і парасольки, роздягальні, душові, туалет, рятувальна служба, пристань, заклади громадського харчування, спортивні майданчики. Також є кафе і бари, але особливо популярний рибний ресторанчик, в якому гостям подають свіжовиловлену рибу.


Пляж 10 Бечичи (Bečići):
один з найкрасивіших і найбільш протяжних піщано-галькових пляжів на півдні Адріатичного моря протяжністю 1950 метрів. Пляж відмінно підходить і як місце для купання, де є всі зручності, і як зону для спорту, розваг та відпочинку, з усілякими спеціально обладнаними зеленими газонами і спортивними спорудами.

Інфраструктура: лежаки і парасольки, роздягальні, душові, туалет, рятувальна служба, паркінг, заклади громадського харчування, спортивні майданчики.


Пляж 11 Рафаиловичи (Rafailovići): міський піщаний пляж 450 м. У пікові місяці пляж, як правило, переповнений туристами, в решту часу — затишне місце для морського відпочинку.
Инфраструктура: лежаки и зонтики, раздевалки, душевые, туалет, спасательная служба, паркинг, пристань, заведения общепита.


Пляж 12 Каменово (Kamenovo): фантастичний пляж довжиною 330 метрів, розташований уздовж дороги між курортними селищами Рафаиловичи і Пржно. Берег — піщаний. Завдяки своєму розташуванню кількість сонячних годин на пляжі — максимальна. З Бечічі і Рафіловічі до Каменово легко дістатися пішки, використовуючи пішохідний тунель вздовж набережної. Прекрасне місце для відпочинку молодих людей і сімей з дітьми.

Інфраструктура: лежаки і парасольки, роздягальні, душові, туалет, рятувальна служба, паркінг, заклади громадського харчування.
Кілька магазинчиків, кафе і відмінна музика.


Пляж 13 Голубинь (Golubinj): дикий пляж 60 м. Знаходиться уздовж дороги між курортними селищами Рафаиловичи і Пржно. Берег — піщаний. Невеликий, але дуже красивий і затишний пляж. Розташований далеко від великих міст, тому тут завжди чиста вода і трохи відпочиваючих.

Інфраструктура: пляж оснащений лежаками і парасольками, є роздягальні, душові та туалет, є спеціально обладнана пристань та кафе.


Пляж 14 Пржно (Pržno): міський пляж 100 м., частково належить готелю «Маестраль» — 70 м.. Пржно — невелике рибальське поселення на Будванской ривьере, і одне з найбільш відвідуваних в літні місяці. Пляж розтягнувся від мису Милочер, до мису Пржно, навпроти пляжу — невеликий острів з руїнами фортеці, до якого можна доплисти. Позаду, розкинулася оливковий гай, завдяки чому, це місце належить до категорії охоронюваного природного заповідника. 240 сонячний днів відпочинку. У купальний сезон вхід на ділянку пляжу, що належить готелю, обмежений.

Інфраструктура: лежаки і парасольки, роздягальні, душові, туалет, рятувальна служба, паркінг, декілька ресторанів та кафе.


Пляж 15 Мілочер 1 и 2 (Miločer 1 i 2): Пляж Короля — Милочерска плажа (Kraljeva plaza Milocer) — 270м., відноситься до піщаних пляжів вищої категорії, а завдяки прекрасному лісу і ексклюзивному готелю являє собою досконале творіння природи і рук людських та пляж Королевы — Кралична плажа (Kraljicina plaza Milocer) — 130 м. Знаходиться в парковій зоні між однойменним мисом і островом-готелем Святий Стефан. Приголомшливе по красі і мальовничості місце. До пляжу прилягає «мілочерскій ліс», де ростуть рідкісні рослини, такі як: ліванський кедр, тропічна мімоза, агава.

Інфраструктура: лежаки і парасольки, роздягальні, душові, туалет, рятувальна служба, паркінг, заклади громадського харчування. Вхід на пляжі, що належать готелям, обмежений.


Пляж 16 Св. Стефан (Sv. Stefan): Гавайи (Hawai): дикий 800 м. Знаходиться на однойменному острові, розташованому навпроти Будви. Поєднання піщаних, галькових і скелястих ділянок. Берегова лінія якого сильно порізана, можна знайти досить маленькі і зовсім дикі бухти, де вас ніхто не потривожить. Відмінне місце для усамітненого відпочинку. Вхід на острів безкоштовний.

Інфраструктура: лежаки і парасольки, роздягальні, душові, туалет, рятувальна служба, пристань, заклади громадського харчування, спортивні майданчики. Також є кафе і бари, але особливо популярний рибний ресторанчик, в якому гостям подають свіжовиловлену рибу.


Пляж 17 Црвена главица (Crvena glavica): являє собою комплекс невеликих пляжів, поблизу однойменного табору нудистів. Складається з семи різноманітних пляжів, від піщаних до скелястих, загальною протяжністю близько 500 м, специфічною особливістю яких є пісок і скелі червонуватого відтінку. На задньому плані, поєднання лісу і гористих стін. Це місце сподобається тим, хто любить насолоджуватися інтимністю і красою природи.

Інфраструктура: лежаки і парасольки, роздягальні, душові, туалет, рятувальна служба, паркінг, заклади громадського харчування.


Пляж 18 Дробни пиесак (Drobni pijesak): дикий пляж 200 м. Розташований в ущелині, за яким тягнеться маслинової ліс. На самому пляжі знаходиться джерело питної води. Вода виключно чиста і прозора. Пляж покритий галькою і піском білого кольору. Це улюблене місце іноземних туристів, яких приваблює незаймана природа.

Інфраструктура: лежаки і парасольки, роздягальні, душові, туалет, рятувальна служба, паркінг, пристань, заклади громадського харчування.


Пляж 19 Перазича до (Perazića do): дикий гальковий
пляж до 50 м., частково належить готелю. Знаходиться в околицях селища Режевічі під монастирем.

Інфраструктура: лежаки і парасольки, роздягальня, душові, туалет, рятувальна служба, причал для яхт.


Пляж 20 Петровац (Petrovac): міський пляж 585 м., частково належить готелям. Займає всю берегову лінію однойменного міста. Берег — піщаний, невелика частина — забетонована. Пляж відрізняється різноманітним вибором послуг, супутніх морському відпочинку.

Інфраструктура: лежаки і парасольки, роздягальні, душові, туалет, рятувальна служба, паркінг, пристань, заклади громадського харчування, спортивні майданчики.


Пляж 21 Лучіце (Lučice): дикий піщано-гальковий пляж 250 м. Знаходиться в наступній бухті від Петроваца 500 м. в сторону Бара. Незвичайно живописне місце. Форма бухти виглядає у вигляді підкови, а з боку суші пляж оточують оливкові гаї. Лучіце має досить велику зону для паркування, що дуже зручно для відпочиваючих з автомобілем. У пікові місяці пляж, як правило, переповнений туристами, в решту часу — затишне місце для морського відпочинку.

Інфраструктура: лежаки і парасольки, роздягальні, душові, туалет, рятувальна служба, паркінг, пляжний бар та кафе в окрузі, водна гірка для дітей.


Пляж 22 Булярица (Buljarica): пляж частково міський 2350 м., частково дикий. Знаходиться у величезній бухті з однойменною назвою. Поєднання піщаних, галькових і скелястих ділянок. Любителі спокійного відпочинку зможуть знайти тут відокремлені місця. В околицях організовано місце під кемпінги.

Інфраструктура: лежаки і парасольки, роздягальні, душові, туалет, рятувальна служба, паркінг, заклади громадського харчування.

Приєднуйтесь до нас в facebook