08.02.2016

Пляжі Герцегновської рив’єри


Туры в Черногорию Карта пляжей Герцег-Нови от студии путешествий Велюр на сайте https://veloure.kh.ua/

Роздивимось уважно Пляжі Герцегновської Рив’єри:

Пляж 1 Нивице (Njivice) Блакитний прапор чистоти: міський 100 метрів. Знаходиться в 4 км від Герцег-Нові. Складається з декількох невеликих ділянок, один з яких належить готелю «Рів’єра». Комбінація гальки і піску, частково бетон. Завдяки близькості до відкритого моря, вода відрізняється своєю чистотою. Невелика глибина дозволяє морю в цьому місці добре прогріватися. Найбільш зручний час для відпочинку на пляжі — перша половина дня. Любителям нічного життя слід враховувати, що Нивиці досить тихий курорт. Має блакитний прапор чистоти.

Інфраструктура: лежаки і парасольки, роздягальні, душові, туалет, рятувальна служба, паркінг, пристань, заклади громадського харчування. На узбережжі Нивиці присутні водні розваги, серед яких водні скутери, лижі і велосипеди.


Пляж 2 Суторіна (Sutorina): вважається одним з чотирьох офіційних нудистських пляжів Чорногорії. Sutorina plaza — дикий пляж, який розташований на території муніципалітету Герцег-Нові між селищем Нивиці і дельтою річки Суторина. Берегова лінія пляжу покрита дрібним золотистим піском.

Інфраструктура: на пляжі є вся необхідна інфраструктура. Вхід зі своїм рушником на даний пляж заборонений. На пляжі працює кілька вуличних кафе, барів і ресторанів з відкритими терасами.


Пляж 3 Блатна плажа (Blatna plaža) : дитячий громадський піщаний пляж, який розташовується в районі Суторина і є найбільшим пляжем площею понад 9000 кв.м. Пісок на пляжі вважається лікувальним, а також відійшовши від берега 100-200 метрів з дна можна дістати знамениту лікувальну грязь. Пляж ідеальний для відпочинку з дітьми будь-якого віку, так як на протязі 300-400 метрів углиб мілководний, що забезпечує прогрівання води навіть в холодну пору.

Інфраструктура: паркінг, заклади громадського харчування.


Пляж 4 Игало (Igalo): міський пляж і приватний. Складається з декількох невеликих ділянок, один з яких належить санаторію «Institut Igalo». Охоплює берегову лінію від річки Суторина до ресторану «Galeb». Пляжі здебільшого бетонні, місцями пісок і галька. Берег дуже пологий, що відмінно підходить для дітей і тих, хто не вміє плавати. Морське дно піщане, в деяких ділянках пляжу зустрічаються грязьові ділянки. Саме цей бруд використовується Інституті Ігало.

Інфраструктура: лежаки і парасольки, роздягальні, душові, туалет, рятувальна служба, паркінг, заклади громадського харчування, спортивні майданчики.


Пляжі 5-6 Топла (Topla)-Герцег-Нови (Herceg Novi) : міський пляж, частково належить готелю. Складається з декількох пляжів:

Пляж Раффаэло (Raffaelo на фото) — один з кращих громадських пляжів узбережжя, і є одним з двох найбільш оцінених пляжів за опитуваннями туристів останніх років. Пляж складається з білої дрібної гальки на суші і піску в воді. Площа пляжу 3000 кв.м.

Пляж Доминикана (Dominikana) — бетонна плита.

Пляж Милошиновича плажа (Peoples) — громадський пляж 110 метрів, знаходиться в районі Топла поруч з тенісними кортами. Пляж є піщано-мелкогалечним, загальною площею 1500 кв.м.

Яхтинг Клуб (Jahting club) — пляж 135 метрів. Розташовується поряд з Яхтинг клубом неподалік від пристані яхт в Герцег-Нові. Складається з дрібно-гальковий частини і бетонної. Повністю обладнаний і оснащений. На пляжі є ресторан, піцерія, водні скутери, школа підводного плавання, катамарани.

Пляж Жаба — бетонна плита 50 метрів. Пляж Сан Ресорт — пляж готелю. Ггалькові пляжі: Лобелья (Lobelja), Боливар — 30м., Мимоза (Mimoza) — 85 м., Бела Вила (Bijela Vila) — 60м., Тунель (рання назва Ловчен) — 50м.

Інфраструктура: лежаки і парасольки, роздягальні, душові, туалет, рятувальна служба, пристань, заклади громадського харчування.


Пляж 7 Савина (Savina):
вдає із себе комбінацію мелкогалечного і бетонного пляжів, площею 1000 кв.м. Для любителів гальки створений спеціальний вхід в море по камінцях. Решта спуски в воду — по драбинці. Крім того, всі хто любить пірнати і плавати також сміливо зістрибує з пірсу. Територія пляжу прибрана, парасольки акуратно розставлені в ряд, лежаки чисті, на столиках є попільнички. Душ на пляжі працює постійно, туалет і кабінки для переодягання — в повному порядку. Крім платних місць на лежаках є багато місця для туристів, які вважають за краще лежати на рушниках. Пляж Лазарет: — 150 м. піщано-гальковий пляж. Дрібногалькові пляжі Биг Блю (Big Blue) 50м., Галія (Galija) — 80м., Акваріус — 60м., пляж готеля Плажа (Hotela Plaza) — бетонний 100м., Чоровича плажа (Сплендідо) — 300м.

Інфраструктура: лежаки і парасольки, роздягальні, душові, рятувальна служба, пристань, заклади громадського харчування.


Пляж 8 Меліне (Meljine): міський пляж 75 м., 40-метрова ділянка якого належить готелю «RR». Поєднання піску і бетону. Завдяки особливостям свого розташування кількість сонячних годин на пляжі максимальне. Поблизу довгий променад.

Інфраструктура: лежаки і парасольки, роздягальні, душові, туалет, рятувальна служба, пристань, заклади громадського харчування.


Пляж 9 Зеленіка (Zelenika): невелике туристичне містечко, що знаходиться в 4.5 кілометрах від центру Герцег-Нові. Місто потопає в оливкових, фігових, гранатових, виноградних і цитрусових заростях.
Пляжі Плава тішина (Plava tisina), Лаловина (Lalovina), 357 і Змійіця / (Zmijica) покриті дрібною галькою, захід у воду пологий є бетоновані ділянки.

Інфраструктура: лежаки і парасольки, роздягальні, душові, туалет, рятувальна служба, паркінг, пристань, заклади громадського харчування, кілька великих супермаркетів.


Пляж 10 Кумбор (Kumbor): Кумбор – туристичне містечко, розташоване в 6 кілометрах від Герцег-Нові. Тихий курорт, приваблює туристів своєю мальовничою природою та красивим морем, і є ідеальним місцем для спокійного сімейного відпустки, усамітнення, відпочинку від шуму і суєти. Пляжі — бетонні платформи та піщано-галькове покриття. Залив Кумбор був включений ЮНЕСКО в список світової природної і культурної спадщини.

Інфраструктура: на набережній є кафе, ресторани, продуктові та сувенірні магазини, всі види водних розваг, лежаки і парасольки, роздягальні, душові, туалет, рятувальна служба, паркінг, пристань.


Пляж 11 Дженовичи (Đenovići): 155 метрів дрібно-галькових міських пляжів: Фанфані (Fanfani) — 70м, Pepilon & Colorna (на фото) — 40м., Бамби (Bambi) — 45 м. Вельми затишне місце для спокійного, тихого відпочинку на березі моря.

Інфраструктура: лежаки і парасольки, роздягальні, душові, туалет, рятувальна служба, паркінг, пристань, заклади громадського харчування.


Пляж 12 Баошичи (Baošići): міський пляж. Тривала берегова лінія поєднує в собі піщані і бетонні ділянки. Галькові пляжі: Рибарська задруга (Ribarska zadruga) — 70м., Зіппо (Zippo), Сент Тропе (Saint Tropez) — 120м, Йединиця (Jedinica), Аззуро (Azzuro); дрібногалькові: Младость (Djecji dom Mladost) — 80м., пляж готеля Макс (Hotel Max), та бетонні: Ліон (Lyon) — 120м., Мирели (Mireli). Уздовж пляжу розміщуються літні дитячі табори. Затишне курортне селище в 8 кілометрах від Герцег-Нові. Це ідеальне містечко для пенсіонерів і сімей з маленькими дітьми, тут є все необхідне для спокійного відпочинку, щоб переключитися від буденної суєти. Також відомо як популярне місце для бюджетного відпочинку на першій лінії моря.

Інфраструктура: на набережній є кафе, ресторани, продуктові та сувенірні магазини, є кілька супермаркетів, пара маленьких фруктово овочевих крамничок, які працюють з раннього ранку і до пізнього вечора, лежаки і парасольки, роздягальні, душові, туалет, рятувальна служба, паркінг, пристань.


Пляж 13 Біела (Bijela): Біела досить велике приморське місто-курорт, що знаходиться прямо навпроти Тівата, та в 13 кілометрах від Герцег-Нові. З протяжної набережної відкриваються дуже гарні краєвиди, навпроти розташувалися два відомих острівця: Оток і Острів Квітів. Пляжі в основному вузькі смужки гальки, місцями з великим піском, які чергуються з бетонними платформами: дрібногальковий Паллануото (Pallanuoto), гальковий Делфин (Delfin), Инсиеме (Insieme), бетонні: Экзоцет (Exocet) та пляж готеля Парк (Hotel Park). Для тихого і спокійного відпочинку. Також Біела рай для любителів рибної ловлі.

Інфраструктура: лежаки і парасольки, роздягальні, душові, туалет, рятувальна служба, паркінг, пристань, заклади громадського харчування, спортивні майданчики.


Пляж 14 Каменари (Kamenari): Каменарі розташований в 15 км на схід від Герцег-Нові, в протоці Веріге (Verige). Міський пляж 70 м. Знаходиться в безпосередній близькості від шосе поєднання піску і бетону. Недалеко від пляжу розташована поромна переправа з Лепетані.

Інфраструктура: паркінг, пристань, заклади громадського харчування.

Приєднуйтесь до нас в facebook