05.07.2020

Тури із Харкова


Ми раді запропонувати Вам різні види турів із Харкова:

  • автобусні тури із Харкова
  • авіа переліти із Харкова

Автобусні тури із Харкова

Обираючи для себе Автобусный тур автобусні тури із Харкова Ви повинні розуміти, що за більш доступною ціною, ніж авіа тури, скривається довготривалий переїзд до пункта призначення через багато країн та кордонів.

Це, зазвичай, більш насичені тури за враженнями, які ви отримаєте в результаті змін картинок за вікнами вашого автобусу. Багатокіллометрові переїзди кожні 3-4 години змінюються на цікаві зупинки на екскурсії в великих містах, на обіди, сніданки та вечері та зупинки в глибинках звичайних сел та передмість. При цьому Ви побачити реальне життя звичайних людей, поспілкуєтесь з ними, та зробите багато цікавих фото у тих місцях в котрих літак не побуває..

Також в більшість автобусний єкскурсійних турів у вартість вже входять оглядові екскурсії міст та завжди надається вільний час для самостійного огляду околиць.

Відпочинок на морі! Кириллівка
Тури в Грузію
Тури в Санкт-Петербург

Авіа переліти із Харкова

Проте, є ще один вид турів із Харкова — це авіа переліти Авиа тур.

Доки інші ідуть 12-16 годин в автобусі в тур, швидкість авіа переліту дозволяє Вам бути вже в іншій країні усього через 2 години. Це, звичайно, швидше, ніж автобусний переїзд, але по комфорту зовсім не поступається.

Літак доставляє Вас в головний аєропорт країни, і, щоб побачити глибинки та самостійно помандрувати Вам доведеться додатково витратися. Це більш затратний від подорожей, тому що ціна авіа квитка зазвичай не дешева..

Зазвичай із Харкова літаки літають до Європейських країн — де Ви зможете обрати собі екскурсійний тур або тур з відпочинком на море.

Але завжди користуються популярністю тури до Туреччини та Єгипту. Всього декілька годин і Ви вже на морі. Це подобається багатьом!

Пошук турів на veloure.kh.ua Клікніть, та підбирайте тур самостійно по своїм параметрам!


Приєднуйтесь до нас в facebook