07.04.2017

Тури в Грузію із Харкова

Тур в Грузию из Харькова комфортабельным автобусом от Студии путешествий Велюр на сайте veloure.kh.ua

Грузинський експрес (8 днів)

Маршрут туру:

Дніпро — Харків — Тбілісі — Сігнагі — Гори-Уплисцихе — Боржомі — Гудаурі — Харків — Дніпро

Липень Серпень: • Вересень: • Жовтень:

ВАРТІСТЬ ТУРУ

ПроживанняБазова цінаПакет Екскурсійний*
хостел
без харчування
149 $154 $
готель 3*
сніданки
199-289 $204-294 $
ціна на тур вар’їрується залежно від дати виїзду, літні місяці та свята — самі високі ціни

*пакет «Екскурсійний» вартісью 85 $ включає наступні екскурсії: «Вогні Тбілісі», «Давня столиця», «Край любові і виноробства», «Дорогами тисячоліть»

  • Дітям до 12 років — знижка 20 $
  • Одномісне розміщення в готелі — 70 $
  • Вільне сусіднє місце в автобусі — 90 $
  • Додаткова оплата — страховий поліс для туристів до 3х років і старше 60 років

ПРОГРАМА ТУРА

1-2 ДЕНЬ. Збір групи.
Дніпро – 05:00 – вул. Сичеславська набережна 33 (колишня Леніна), орієнтир — Цирк, парковка біля Мост-Сіті.
Харків – 09:00 — Макдональдс (вул. Полтавський Шлях, 58/1) біля з/д вокзала. З боку заправки. Проходження кордону. Переїзд по территорії РФ.

3 ДЕНЬ. Проходження російсько-грузинського кордону. Всіх бажаючих побувати на висоті 2170 м. над рівнем моря запрошуємо на джип-тур до Гергети, біля підніжжя гори Казбек (10 USD). Піднімемося до самої Троїцької церкви! Екскурсія може проводитися в день виїзду з Грузії (день 10), залежить від проходження кордону. Наша подорож по Грузії триває з неймовірного виду оглядового майданчика Кавказьких гір — найкраще місце для фотографій! Спустившись нижче ми побачимо чудову фортеця Ананурі на березі Жінвальского водосховища — від краси захоплює дух! Прибуття в Тбілісі. Заселення в готель.
Після запрошуємо на вечірню екскурсію «Вогні Тбілісі» (10 USD + вх. квиток). Пересування по місту на громадському транспорті. Під час екскурсії ми побачимо всі найвідоміші пам’ятки Тбілісі, які мають особливий вид при світлі міських вогнів сучасної столиці.
Пройдемо через знаменитий Міст Миру, який складається з 156-метрового сталевого каркаса, покритого склом, до співаючого фонтану. Потім піднімемося по канатній дорозі, яка покаже нам найвідомішу панораму міста з висоти пташиного польоту, але найголовніше — призведе до підніжжя постаменту Матері Грузії і фортеці Нарікала. Що цікаво, точний час заснування фортеці в Тбілісі невідомо, але в IV столітті вона вже існувала! У цей день повернення в готель самостійно. Ночівля в Тбілісі.

4 ДЕНЬ. Сніданок в готелі.

Нас чекає оглядова екскурсія по Тбілісі «Тепле місто». Ми починаємо знайомитися з пам’ятками Тбілісі, нашим поглядам відкриються неймовірні панорами столиці Грузії: Старе місто, на якій красуються чудові квартали, величний храм «Самеба» — найбільший православний собор в Закавказзі, символ єдності грузинської нації, храм Сіоні — саме тут вінчався А. Грибоєдов зі своєю дружиною Н. Чавчавадзе. Далі у нас буде можливість відчути атмосферу старовинних вуличок Тбілісі, прогулявшись по променаду Шардені, площі Грузинського кіно, де ми побачимо пам’ятник Серго Параджанову.
Потім нас чекає екскурсія «Давня столиця» (15 USD). Ми вирушимо на екскурсію, під час якої ми побачимо пам’ятки з різних епох життя Грузії! Ми вирушимо в древню столицю Грузії — Мцхету, де перебуває священний для всіх грузин монастир Светіцховелі, тут зберігається найбільша святиня — Хітон Христа. Також в нашій програмі — відвідування храму Джварі, що стоїть на неймовірно мальовничому місці — там, де з’єднуються дві грузинські річки — Арагві і Кура.
Після пропонуємо екскурсію на найбільший на Кавказі завод шампанських вин «Багратіоні» (20 USD). Ми потрапимо в саме серце виноробства, де досвідчений менеджер покаже, як відбувається процес виготовлення ігристого вина, де воно зберігається і як правильно зберегти незабутній смак. У дегустаційному залі нас вже буде чекати набір з кращих грузинських ігристих вин. Ночівля в Тбілісі.

5 ДЕНЬ. Сніданок в готелі.

Екскурсія до Кахетії «Край любові і виноробства» (25 USD + вх. Квиток). Кахетія, вона ж Східна Грузія, по праву вважається колискою світового виноробства і одним з найкрасивіших куточків Грузії, де використовують багатовікову технологію виготовлення вина. І в цьому ми з вами зможемо переконатися особисто. Перша зупинка буде у сховища винного заводу KTW, де нам розкажуть про унікальність кахетинського вина. Під час прогулянки по винному сховища у нас буде можливість продегустувати всі основні види вина і коньяку, а також придбати хороше вино за груповими цінами.

Потім ми зможемо доторкнутися до тисячолітньої історії, занурившись в цілюще джерело святої Ніно в храмі Бодбе (10 GEL хітон для джерела). Після ми відвідаємо місто любові — Сігнагі, який в першу чергу відомий своїм цілодобово працюють РАГСом, і чудовим видом на Алазанська долина. Бажаючим зв’язати себе узами шлюбу, ми організуємо весільну церемонію в Сігнагі з офіційною розписом, шампанським і квітами (65 USD).

Повертаємося в Тбілісі. Після екскурсії за бажанням — відвідування тбіліських сірчаних лазень (10 USD = 1 годину). Втому як рукою зніме. Ночівля в Тбілісі.

6 ДЕНЬ. Сніданок в готелі.

Екскурсія «Дорогами тисячоліть» Горі + Уплисцихе + Боржомі (35 USD + вхідний квиток). Ми запрошуємо на екскурсію, під час якої відвідаємо печерне місто Уплісцихе (при сприятливих погодних умовах), який знаходиться в 10 кілометрах від м Горі — висічений в скелях одним з перших поселень сучасної людини на території Грузії. Далі по нашому маршруту — відвідання музею Сталіна. Хто не бажає заходити в музей, може прогулятися по території музею (на території вхідних квитків немає). Особливий експонат — особистий броньований комфортабельний вагон Сталіна. Наступним пунктом нашої екскурсії буде Боржомі. Головною визначною пам’яткою цього дивного місця є всім нам відома мінеральна вода «Боржомі». Ми відвідаємо з Вами джерело мінеральної води, красивий парк, проїдемо по легендарної канатній дорозі. Повернення в Тбілісі.

Ввечері пропонуємо всім бажаючим «Грузинську ніч» (25 USD). Традиційне грузинське застілля — це багатий стіл з смачними стравами грузинської кухні, домашнє вино і чача, і запальні виступи танцювальних та вокальних колективів! Байдужим з одного з кращих ресторанів Тбілісі не піде ніхто. Ночівля в готелі.

7-8 ДЕНЬ. Сніданок у готелі. Виселення.

Проходження кордону. Переїзд по території РФ. Прибуття до Харкова, Дніпра. Повернення увечері 8-го дня, можливе повернення вранці 9-го дня.

У ВАРТОСТІ

1. Проїзд комфортабельним автобусом євро-класу. Орієнтовний проїзд Харків-Тбілісі — 35 годин.
2. Проживання хостел або готель 3*.
3. Сніданки, при проживанні в готелі.
4. Обзорная экскурсия по Тбилиси «Теплый город».
5. Послуги екскурсовода, супровід групи керівником.
6. Страховка медична для туристів від 3х до 60ти років.

Необхідні документи для поїздки:

Для дорослих (від 16 років) — закордонний паспорт (звичайний або біометричний), який дійсний не менше ніж протягом півроку після закінчення терміну планованої поїздки;
Для дітей — проїзний документ або біометричний закордонний паспорт. Якщо дитина їде з одним з батьків, обов’язково необхідно мати нотаріально завірений дозвіл від батька, який в тур не їде. Якщо дитина їде без батьків, то обов’язково нотаріально завірений дозвіл від обох батьків. Зверніть увагу: проїзд дитини по українському громадянському паспорту через територію Російської Федерації не можливий!

Для поїздки в Грузію ВІЗА НЕ ПОТРІБНА!


Запит тура в Грузію - Грузинський експрес
у форматі (050)1234567

Приєднуйтесь до нас в facebook