08.04.2017

Тури в Санкт-Петербург із Харкова


Ми раді запропонувати Вам регулярні тури з виїздом з Харкова на комфортабельному автобусі з кондиціонером і телевізором. Величне і прекрасне місто Санкт-Петербург — широкі вулиці, рівні проспекти, шикарні палаци, білі ночі … Словами не передати і не описати, туди треба їхати самому.

Тур в Санкт-Петербург из Харькова комфортабельным автобусом от Студии путешествий Велюр на сайте veloure.kh.ua

Пітерський експрес (7 днів)

Дніпро — Харків — Санкт-Петербург — Харків — Дніпро

Сезон 2021 Дати виїзду ще не встановлено

* гарантовані тури

ПроживанняБазовий пакетПакет Екскурсійний*
хостел
без харчування
119 $174 $
готель
сніданок+вечеря
209 $244 $
*ціна при покупці обов’язкового екскурсійного туристичного пакету на суму 75 $ за 1 людину (включена у вартість турпакету)

Екскурсії по пакету «БАЗОВИЙ»: оглядова екскурсія по Санкт-Петербургу, огляд Петропавлівської фортеці, трансфер до Ермітажу, екскурсія в Пушкін, екскурсія «Собори Пітера».

Екскурсії по пакету «ЕКСКУРСІЙНИЙ»: екскурсії по пакету Базовий та додаткові Кронштадт -15 $, Загадковий Пітер — 15 $, Гатчина — 15 $, Петергоф — 15 $, Павловск — 15 $.

Дітям до 14 років знижка на тур 15 USD при бронюванні з двома дорослими (не сумується з пакетом «Екскурсійний»)

ДОПЛАТИ:

 • Доплата за одномісне розміщення в готелі — 100 $.
 • Доплата за вільне місце в автобусі — 80 $.
 • Туристи, які бажають їхати в Санкт-Петербург автобусом разом з групою, а назад самостійно або, навпаки, в Санкт-Петербург самостійно, а назад з групою автобусом, доплачують 2000 грн (вартість формуляра INTERBUS «відкриті двері» АСМАП).
 • Туристичний збір (реєстрація туриста, незалежно від віку) — 150-300 RUB.
 • Медична страховка від нещасного випадку для туристів старше 60 років — 5 $, старше 70 років — 10 $, старше 80 років — 15 $.
 • Вхідні квитки в екскурсійні об’єкти.

Програма туру:

1 ДЕНЬ. Сбір групи та відправлення.
05:00 — Відправлення з Дніпра (парковка між Цирком і ТЦ «МОСТ-Сіті»). 09:00 — Відправлення з Харкова (вул. Полтавський Шлях, 58/1, McDonalds біля з/д вокзалу з боку заправки). Проходження кордону. Переїзд по території РФ.

2 ДЕНЬ. Прибуття в Санкт-Петербург після обіду. Заселення. Обід. Оглядова автобусна екскурсія по Санкт-Петербургу. Ми почнемо знайомство з містом з його головної артерії — Невського проспекту. Також нас чекає огляд Петропавлівської фортеці — саме з цього місця веде свій відлік історія Санкт-Петербурга. Стіни фортеці зберігають секрети як імператорської сім’ї, так і політв’язнів — на території фортеці знаходиться усипальниця династії Романових. Кожна зупинка під час екскурсії легендарна — Казанський собор, чудова Палацова площа, унікальний у всьому світі своєю мозаїкою храм Спас-На-Крові, і не тільки чекають нас. Ночівля.

3 ДЕНЬ. Сніданок.

Екскурсія в Петергоф (15 USD). Літня резиденція імператорської династії чекає нас. Комплекс дивував навіть перших осіб держав, які приїздили сюди на екскурсії. І ми не станемо винятком. Сюди варто приїхати і помилуватися чудовими фонтанами. Обід.

Тур в Санкт-Петербург из Харькова комфортабельным автобусом от Студии путешествий Велюр на сайте veloure.kh.ua

Екскурсія в Кронштадт (15 USD). Це місце по праву вважають легендарним — мимо Кронштадта за всю історію не пройшла жодна вороже судно. Екскурсія включає відвідування Петровського доку, побудованого особисто імператором, Нікольський собор, де ми побачимо Нульову відмітку, від якої йде відлік усіх глибин в Росії, і пройдемо по знаменитому Марковському мосту, пройшовши по якому, один офіцер отримав орден прямо з рук імператора.

Нічна прогулянка на катері під розлучення мостів (25 USD), напевно, найвідоміший атракціон і візитна картка Петербурга в усьому світі — знамените нічне розведення мостів, а особливо коли пропливаєш на кораблику під мостами, ці враження ще довго будуть заряджати позитивними емоціями. Під час нічної екскурсії по Санкт-Петербургу ми подивимося кілька розвідних мостів, отримаємо задоволення вогнями історичного центру міста, і по-справжньому відчуємо, що ж таке ці білі ночі. Не побачити Пітер з боку Неви — значить не побувати тут. Ночівля.

4 ДЕНЬ. Сніданок.

Трансфер до Ермітажу. Найбільший художній музей. Вчені підрахували, що для того, щоб оглянути кожен експонат Ермітажу по 10 секунд, потрібно повні 2 тижні! Тому вибирайте заздалегідь експозиції або беріть аудіогіда і насолоджуйтеся спадщиною світової культури в Ермітажі. Обід.

Тур в Санкт-Петербург из Харькова комфортабельным автобусом от Студии путешествий Велюр на сайте veloure.kh.ua

Екскурсія в Юсуповський палац (25 USD). Це місце часто називають «енциклопедією інтер’єру та архітектури», адже над створенням ексклюзивного комплексу роду Юсупових працювали кращі архітектори і дизайнери свого часу. Пориньте в світ аристократії і не забудьте відвідати чудовий Домашній театр князів Юсупових. Ночівля.

5 ДЕНЬ. Сніданок.

Екскурсія «Собори Пітера». Почнемо з екскурсії до Ісаакієвському собору — найбільшому православному храму Санкт-Петербурга. Ми зможемо піднятися на знамениту колонаду собору і насолодитися творінням архітектора Монферрана. Екскурсія до Казанського собору. Напевно багатьом це місце знайоме після перегляду фільму «Пригоди італійців у Росії», а при особистій зустрічі це прекрасна будівля в стилі ампір вразить ще більше. Ми дізнаємося, де похований знаменитий російський полководець Кутузов, чому собор схожий на Собор святого Петра в Римі, і ключі від яких міст зберігаються в соборі. Казанський собор — діючий православний храм. Можна зайти в храм самостійно. Троїце-Ізмайловський собор — один з найбільш монументальних пам’ятників Петербурга названий на честь Ізмайловського полку і безсумнівно сподобається навіть досвідченим туристам! Обід.

Екскурсія до Гатчини (15 USD). Центр культурного життя і головна визначна пам’ятка Гатчини — палацово-парковий ансамбль, серце якого — Гатчинський палац. У Гатчині багато пам’ятників архітектури, побудованих видатними майстрами в XVIII-XIX століттях, більшу частину території займають чудові парки: Палацовий, Звіринець, Приоратский, Орловий гай. Неповторну красу цим паркам надають найчистіші озера — Біле, Чорне, Срібне з мальовничими острівцями, а також притоки Іжори — Колпанка, Гатчінка, Паріца.

Вечірня екскурсія «Загадковий Пітер» (15 USD). Пропонуємо зануритися в атмосферу містики і з нашою допомогою прочитати найзагадковіші сторінки петербурзької історії. Наш маршрут стартує від станції метро Пушкінська і на всьому протязі оповитий зловісними подіями і чортівнею. Ви побачите похмурий Будинок Распутіна, з якого він вийшов в день свого вбивства, побуваєте в чарівному Круглому дворику, спробуєте розгадати таємниці і прокляття Сінний площі, і дізнаєтеся, як ставиться «Число звіра» до найбільшого петербурзького собору. Ночівля.

6 ДЕНЬ. Сніданок. Виселення з номерів.

Екскурсія в Пушкін (Царське село). Безумовно, це найвідоміший літературний символ Росії і ще одна літня резиденція російських царів на карті. Часто його порівнюють з Венецією — це місто-фестиваль, який можна відвідати в будь-який час року і обов’язково стати свідком або учасником захоплюючого свята.

Пропонуємо відвідати Павловськ (15 USD) — колишню літню резиденцію Романових. Добру половину міста займає музей під відкритим небом — знаменитий палацовий ансамбль з пейзажним парком — одним з найкрасивіших у світі. За його території можна пробігти бігом, прагнучи охопити всі будівлі і пам’ятники, але краще прогулюватися неспішно, милуючись природою і насолоджуючись архітектурою. Виїзд в Україну.

7 ДЕНЬ. Прибуття до Харкова і Дніпро в другій половині дня.

У ВАРТОСТІ:

 1. Проїзд комфортабельним автобусом (кондиціонер, ТВ).
 2. Екскурсії по пакету.
 3. Проживання в готелі з харчуванням або хостелі без харчування.
 4. Дворазове харчування (сніданки + обіди / вечері), при проживанні в готелі.
 5. Обслуговування автотранспорту, послуги екскурсовода.
 6. Супровід групи.
 7. Медична страховка до 60 років.

ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ

 • Туроператор не несе відповідальності за дії або бездіяльність прикордонних і митних служб, а також за погодні умови, корки на дорогах, ремонт доріг в країні перебування (по шляху проходження), які можуть вплинути на зміни в екскурсійній частині програми туру.
 • У вільний час автобусне обслуговування не передбачено. — Туристи, які подорожують одні, можуть бути розміщені в тримісних номерах.
 • Час у програмі вказано орієнтовний.
 • Турист несе повну фінансову відповідальність за псування майна готелю або автобуса.
 • Туроператор залишає за собою право змінювати програму і послідовність екскурсій без зміни кількості послуг.
 • Запис на факультативні екскурсії проводиться по шляху проходження в країну першого перебування.
 • Оплата факультативних екскурсій проводиться в російських рублях.
 • Вхідні квитки оплачуються окремо в російських рублях. Петропавлівська фортеця і Великокнязівська усипальниця — 450 RUB. Петергоф (Нижній парк) — 800 RUB. Великий Петергофський палац — 1350 RUB. Кронштадт — 150 RUB. Ермітаж — 700 RUB. Юсуповський палац — 700 RUB. Павловська — 100 RUB. Колонада Ісаакіївського собору — 150 RUB. Вхід в Ісаакіївський собор — 250 RUB. Спас на Крові — 250 RUB. Царське село (вхід в парк) — 120 RUB. Царське село (Катерининський палац) — 700 RUB. Гатчина (вхід в парк) -120 RUB. Гатчина (вхід до палацу) — 400 RUB.
 • Оплата факультативних екскурсій проводиться в рублях.
 • Додаткові екскурсії відбудуться за умови наявності в групі не менше 25 осіб.

Необхідні документи для поїздки з 1 березня 2020 року:

ДОРОСЛІ (з 16 років) — закордонний паспорт, який дійсний не менше ніж протягом 6 місяців після закінчення терміну планованої поїздки.
ДІТИ — закордонний паспорт (дійсний 6 місяців після закінчення поїздки) і свідоцтво про народження. Якщо дитина подорожує з одним з батьків, обов’язково необхідно мати нотаріально завірений дозвіл від батька, який не їде з дитиною. Якщо не їдуть обоє батьків, то від обох. З 01.04.2018 р діти не можуть виїжджати за кордон будучи вписаними в паспорт одного з батьків, а так само по дитячим проїзним документам.

ДЛЯ ШКОЛЯРІВ / СТУДЕНТІВ / ПЕНСІОНЕРІВ — учнівський квиток / студентський квиток/ пенсійне посвідчення


Запит тура в Санкт-Петербург - Пітерський експрес
у форматі (050)1234567

Приєднуйтесь до нас в facebook