10.04.2016

Тури в Албанію


Для граждан України з 11.06.2017 року по дійсним біометричним паспортам тури в Албанію — без оформлення візи!

Термін дії паспорта — не менше 90 днів з моменту повернення.

Оплата наличными в офисе Студии путешествий ВелюрПредставники прикордонного контролю мають право вимагати від іноземця пред’явити доказ платоспроможності необхідної для перебування в Албанії, з розрахунку 50 євро на кожен день перебування. Приймаються кредитні картки з роздруківкою залишку суми з банкомата, чеки та інші документи, які доводять наявність необхідної суми.

Заборонено:

 • ввезення та вивіз місцевої валюти,
 • ввозити вогнепальну зброю та боєприпаси,
 • ввезення порнографічних матеріалів,
 • ввозити наркотики,
 • вивоз старожитностей, в тому числі каменів, знайдених під час археологічних розкопок.

Спеціальний дозвіл потрібен на вивезення дорогоцінних металів, антикваріату, національних костюмів, що мають художню цінність, історичних книг і творів мистецтва.

Безмитно можна ввозити: до 200 сигарет, 50 сигар або 250 г тютюну, до 1 л міцних алкогольних напоїв і 2 л вина, а також до 250 мл туалетної води і 50 мл духів.

Валюта: Албанський лек (1 ALL = 100 кінтарам).

Долари та євро приймаються однаково охоче. В Албанії поширені «стара» і «нова» система цін, різниця між якими — зайвий нуль в позначенні суми. Так, пляшка води буде коштувати 500 старих леков або 50 нових. У більшості випадків населення використовує стару систему цін, але перепитати ніколи не буде зайвим.

Пам’ятки, особливі для відвідування:

 • Дві фортецті Алі паши «Балканського Наполеона».
 • «Срібне місто» Джирокастру.
 • 2400-річне місто-музей Берат (ЮНЕСКО).
 • Античне місто Бутринт (ЮНЕСКО).
 • Місто Шкодер — центр албанськой історії та культури. Фортецяь Розафа, яка була зведена іллірійцями.
 • Місто Леже — Мавзолей національного героя Скандербега.
 • Місто Призрен — музей під відкритим небом. Замок (зведен в 11 сторіччі для захисту міста від  ворогів), мечеть Байраклі Газі Мехмеда Паші (старейший пам’ятник ісламської культури в Призрені, мечеть, обрана Мехмедом Пашей для свого останнього приюта), Турецькі бані, мечеть Синан Паша (1615р.) та одну із самих старих в місті – церков Св. Марії Левишки.
 • Монастир Рождества Пресвятої Богородиці (Ардениця) на холмі 237 метрів.
 • Древне іллірійське місто — Аполлонія (м. Фіер).
 • Національний парк Ллогора на висоті 1027 метрів над уровнем моря.
 • Старинне місто Круя, «Старий базар» — де представлені албанські сувеніри, ювелірні прикраси ручной роботи, коври та вишиванки, філігранні срібні і мідні вироби, вироби з алебастру, традиційна одежда та антикваріат.
 • Столицю легендарного царя Пірра, місто Фоініка — крупнейший у давньому світі акрополь (у 7 разів більше того, що в Афінах).
 • Природне джерело «Голубе око» (20 км від міста Саранда).
 • Монастир 40 святих і замок Лекурс у Саранді.
 • Місто Дуррес — руїни візантійської фортеці, міська стіна, «Венеціанська башта», амфітеатр (I-II століття нашої ери).

Приліт в міжнародний аеропорт столиці Тирана (політ — 2-3 години).

Пляжний сезон травень — вересень.

Курорти Адріатичного моря

Дуррес (38 км✈️, трансфер🚌~ 30 хвилин до 1 години). Головний морський порт країни і найбільший порт на Адріатиці. Сучасна архітектура міста в поєднанні ласкавого моря, з довгою береговою лінією, і зеленими сицілійськими соснами, створює ідеальний мікроклімат та інфраструктурне середовище для сімейного відпочинку з дітьми. Місто знаходиться на невеликому півострові з піщаним широким пляжем з жовтим пісочком. Пологий захід дозволяє дітям вчитися плавати, а дорослим — спокійно і комфортно відпочивати .

Вльора (147 км ✈️ південніше, трансфер🚌 ~ 1,5 години). Саме тут Адріатика зустрічається з Іонічним морем, де вода набуває особливого неповторного кольору. Пляжі різноманітні, тут є як і піщані, так і галькові та кам’янисті пляжі з входом в воду по сходах. Місто оточене садами і оливковими гаями. Розвинена інфраструктура для різноманітного відпочинку.

Дралеос, селище Дхермі (200 км ✈️ південніше, трансфер 🚌 ~ 2,5 часа). Мелкогалечний відокремлений пляж, протяжністю приблизно в 1,5 кілометра. Зона відпочинку обладнана всім необхідним, також на березі ви зможете знайти невеликі ресторанчики і кафешки, що пропонують прохолодні напої. Цей пляж є для посадки при занятті повітряним спортом, в першу чергу для парашутистів, які спускаються з перевалу Логара.

Курорти Іоничного моря:

Саранда (280 км ✈️ південніше, трансфер 🚌 ~ 5.5 годин). Албанська рив’єра з дуже розвиненою розважальною інфраструктурою і 330 сонячних днів в році. Невелике місто розташовується серед гір і дуже близько до грецького острова Корфу, всього 50 хвилин на поромі за 28 евро відокремлюють місто від острова. Довгі міські пляжі, розташовані вздовж бухти Саранди, галькові і такі ж чисті, як і море в бухті. Пляжний відпочинок для молоді та сімейних пар.

Ксаміль (286 км ✈️ південніше, трансфер 🚌 ~ до 6 годин). Пляжі з білосніжним піском в невеликих бухтах, ці місця нагадують Мальдіви. Під час пляжного відпочинку ви будете постійно спостерігати білосніжні круїзні лайнери, що пропливають між Ксамілем і островом Корфу. Проте отелі дуже прості та компактні, а відпочинок спокійний без особих розваг.

Пошук турів на veloure.kh.ua Підберіть тур по своїм параметрам!

Приєднуйтесь до нас в facebook