08.02.2016

Тури до Чорногорії


Важлива інформація

Тури до Чорногорії для українських туристів в’їзд (туристичний) — безвізовий. Туристи можуть перебувати протягом 90 днів. Закордонний паспорт туриста повинен бути дійсний не менше 3 місяців з дня закінчення запланованого туру.

Внаслідок зміни митних правил, митне управління Республіки Чорногорії ввело систему ЧЕРВОНОГО і ЗЕЛЕНОГО коридорів для пасажирів. Для Українців вїзд — без тестів та самоізоляції. Проте ситуація постійно змінюється, потрібно слідкувати за нашими новинами.

інформація по covid-19

Туристичний податок існує, проте, зазвичай, включений у вартість турів. Є кілька готелів винятків, де потрібна оплата при заселенні.

Чорногорія знаходиться на Балканському півострові і омивається Адріатичним морем та має 73 км різноманітних пляжів.

При в’їзді в Чорногорію пасажири можуть ввозити (не обкладаються митом):

  • тютюн / сигарети: 200 сигарет, або 50 сигар, або 250 г тютюну;
  • спиртне: 1 літр вина або 1 літр міцних алкогольних напоїв;
  • парфум: 1 флакон духів до 50 грамів або 1 флакон одеколону до 0,25 літра;
  • предмети, які вивозилися з Чорногорії тимчасово. Про це повинен свідчити відповідний документ (довідка про ідентичність товару);
  • готівку в EUR або в іншій валюті, вартістю до 10 000 € без заповнення митної декларації.

Валюта: Євро €.

Карта пам’яток ЧОРНОГОРІЇ


Туристический сезон в Черногории

Приліт в аеропорт місто Тіват (переліт 1 год. 55 хв.)

Пляжний сезон: з середини травня до кінця жовтня.

Бока-Которська Рів’єра

Пляжі: зазвичай бетонні плити.

Тіват — розташований в Бока-Которської бухті одной з найкрасивіших заток в світі. В основному тут відпочивають європейці. Це місто-сад і город-аеропорт, так що довго їхати з аеропорту до місця відпочинку не доведеться. Правда, пляжі тут є бетонні пірси, що подобається не всім туристам.

Реєстрація постіного клієнта на сайті veloure.kh.uaОПИС ПЛЯЖІВ ТІВАТСЬКОЇ РІВ’ЄРИ

Герцег-Нові (30 км від ✈️ Тіват) — курорт не тільки пляжний, а й бальнеологічний. Місцевою мінеральною водою і брудом давно і успішно лікують захворювання нервової системи і шкірні захворювання. Чудове місто сонця і квітів, зване також за велику кількість і різноманітність рослинності Ботанічним садом Чорногорії.

Реєстрація постіного клієнта на сайті veloure.kh.uaОПИС ПЛЯЖІВ ГЕРЦЕГ-НОВІ

Пераст (9 км від ✈️ Тіват) — місто мореплавців Пераст розташований навпроти протоки Вериге, між двох внутрішніх заток Боки Которської. Готельна база: 3* — 4*. Тихе та спокійне місце. Це крихітне містечко не визнає впливу цивілізації, моди, хвилинних змін і зберігає традиції і чарівність історії. Буде цікавий любителям історії, старовини, пригод і любителям спокійного романтичного відпочинку.

Котор (7 км від ✈️ Тіват) — невелике місто, затиснуте між узбережжям Которської затоки і гірським масивом Ловчен. Також як і Пераст, місто буде цікавий любителям історії, старовини, пригод.

Реєстрація постіного клієнта на сайті veloure.kh.uaОПИС ПЛЯЖІВ БОКА-КОТОРСЬКОЇ РИВ’ЄРИ


  • сторінка 2 — Будванська Рив’єра
  • сторінка 3 — Барська Рив’єра
  • сторінка 4 — Ульцинська Рив’єра

Приєднуйтесь до нас в facebook