08.02.2016

Тури до Чорногорії

Барська Рів’єра

Пляжі: піщані, дрібногалькові та галькові.

Реєстрація постіного клієнта на сайті veloure.kh.uaОПИС ПЛЯЖІВ БАРСЬКОЇ РИВ’ЄРИ

Чань — невелике і затишне курортне містечко, належить Муніципалітету міста Бар. Пляж у Чані дрібногалечний, входить в число кращих пляжів Чорногорії. Готельна база: вілли і готелі 3* — якісний відпочинок за дуже низькими цінами.

Сутоморе (50 км від ✈️ Тіват) — курортне містечко, розташоване між містами Петровац і Бар. Курорт відомий своїми чудовими піщаними пляжами протяжністю більше 2.5 км, які захищені від вітрів з материка стрункими рядами кипарисів і сосен. У безпосередній близькості від пляжів в Сутоморе більше 50 кафе і ресторанів. Пляж доглянутий і чистий, тут чимало можливостей для занять плаванням і дайвінгом, а також традиційних пляжних розваг: катамаранів, парашутів, «бананів».

На курорті: 6 готелів і безліч приватних вілл, орієнтованих на якісний бюджетний відпочинок. Через місто проходить залізнична магістраль, що зв’язує міста Белград і Бар.

Бар (60 км від ✈️ Тіват) — головний морський порт Чорногорії.
Бар — це місто-порт, але йому характерна надзвичайна чистота, якої не може похвалитися більшість морських портів. Рекомендуємо для дайверів, на мілководді знаходиться затоплена яхта короля Ніколи, австро-угорський есмінець і німецький крейсер «Форвертц». Дайвінг на ці «пам’ятки» доступний навіть для початківців.

Добра Вода (50 км від ✈️ Тіват) — маленьке селище на березі моря. Відстань від нього до Будви (1 година), Тівата, Подгоріци (1,5 години), Ульцина (30 хв), Бара (10 хв). Пляжі Великий Пьесак і Малі Пьесак з морською водою, яка має ніжний бірюзовий відтінок. Хочете шуму йдете на міський пляж, тиші поруч для Вас дикий пляж і різні відокремлені бухти. У селищі є ресторани, кафе, магазини, сувенірні лавки, пошта та нічні клуби. Спокійний відпочинок без послуг «люкс» класу.


  • сторінка 1 — Бока-Которська Рів’єра
  • сторінка 2 — Будванська Рив’єра
  • сторінка 4 — Ульцинська Рив’єра

Приєднуйтесь до нас в facebook