08.02.2016

Тури до Чорногорії

Ульцинская Рів’єра

Пляжі: піщані, багаті солями і йодом (корисні для хворих на ревматизм), довгі ~ 24 км, розташовані уздовж соснового лісу і індивідуальні по своїй красі.

Пляж Вальданос (400 м) — це пляж, покритий великою галькою. Пляж на краю якого розташовані кручі — мрія рибалки, водолаза і дослідника морських глибин. Море чисте і темно зелене.

Маленький пляж (360 м) — це міський пляж з піщаним берегом. Пісок ніжний, як пудра. Пляж дуже зручний для дітей. Пляж довжиною в 13 кілометрів.

Ульцин (70 км від ✈️Тіват) — саме південне місто Чорногорії. Йому належить рекорд Чорногорії — 217 сонячних днів в році. Тепла вода забезпечує купальний сезон з квітня по листопад.

Місто стоїть на річці Бояна на мальовничих пагорбах в оточенні маслинових гаїв. Готельна база: вілли і готелі 1*- 4*. У місті багато дискотек, казино, ресторанів і магазинів. Справжньою пригодою стане для відпочиваючих відвідування барвистого п’ятничного базару.

Ада Бояна — курорт для нудістів. У гирлі річки Бояна розташований єдиний на Адріатиці невеликий річковий острів Ада площею 5.4 кв.км, на якому знаходиться відомий нудистський курорт.


  • сторінка 1 — Бока-Которська Рів’єра
  • сторінка 2 — Будванська Рив’єра
  • сторінка 3 — Барська Рив’єра

Приєднуйтесь до нас в facebook